Modernioji Ryga: Van Gogho, Monet kitų šedevrai šviesos ir garso apsuptyje!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 19 d. kviečiame keliauti į Rygą, pasigrožėti nuostabiais Art Nouveau stiliaus apartamentais, išvysti kaip multimedijos pagalba atgyja menas Van Gogho, Monet, Degas, Kandinsky, Klimto ir daugelio kitų šedevrai šokių šviesos ir garso apsuptyje bei sudalyvaut svaiginančioje vyno degustacijoje!

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime ekskursija po Rygos širdį – rudenišką senamiestį, kuriame lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Atvykstame į nepakartojamo grožio apartamentus – vienintelį muziejų Baltijos šalyse, skirtą Art Nouveau paveldui. Muziejus įkurtas išties autentiškoje vietoje – bute, kuriame iki 1907 m. gyveno ir dirbo garsus latvių architektas Konstantinas Pėkšėnas. Ekskursijos metu su gidu pasivaikščiosime po autentiškus Art Nouveau stiliaus apartamentus, kurie perteikia Art Nouveau stiliaus esmę, pradedant kambarių išdėstymu, originalia sienų tapyba, šviestuvais bei baldais. Muziejuje eksponuojami baldai, indai, meno kūriniai, laikrodžiai, drabužiai.

Moderni ir interaktyvi skaitmeninė ekspozicija papasakos apie didingą Rygos Art Nouveau architektūrą, dizainą ir meną bei miestiečių kasdienybę XX amžiaus pradžioje. Čia kiekvienas norintis galės įrengti savo Art Nouveau stiliaus namą, pažiūrėti filmą ar nusifotografuoti specialiai sukurtos fotostudijos interjere.

Kad alkis ir nuovargis netrukdytų mėgautis kelione, turėsime laisvo laiko pasimėgauti gardžiais užkandžiais, kavos ar arbatos puodeliu vienoje iš centre įsikūrusių kavinukių.

Keliaujame į magišką vietą, kur multimedijos pagalba atgyja menas! „Digital art house“ – tai vieta, kur pasijausime lyg kitame pasaulyje, pasinerdami į genialių Van Gogho, Monet, Degas, Kandinsky, Klimto ir daugelio kitų šedevrus šviesos ir garso apsuptyje. Multimedijos parodos, tai naujas būdas patirti meną – grandiozinio mastelio pasaulinio garso menininkų paveikslų projekcijos, animuotos skaitmeninių menininkų, lydimos kvapą gniaužiančios muzikos. Visa tai – ramioje, modernioje atmosferoje.

Toliau keliaujame į Kugrēnu vyninę, kur būsime pakviesti švęsti gyvenimą su vynu! Jono ir Elgos Kugrēnu šeimos įkurta ir išplėtota įmonė, gamina aukštos kokybės ekologiškus alkoholinius gėrimus iš pačių užaugintų vaisių ir uogų. Kad vaisiai neprarastų savo natūralios galios, slypinčios vitaminuose, sultys spaudžiamos šaltai „senamadiškai“ medine sulčiaspaude. Tokiu būdu kiekvienas sulčių lašas ne tik išlaiko natūralų skonį, bet išlaiko visas maistines medžiagas. Degustacijos metu apie vyndarystę pasakos ir patirtimi dalinsis svetingas vyndarys Jānis. Padegustuosime 6 skirtingus rafinuotų vaisių ir uogų vynus, ieškant labiausiai mums patinkančių skonio ir aromato niuansų. Kartu su vynu ragausime vietinių ūkininkų pagaminto sūrio ir gardaus pyrago.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-19 08:00
Grįžimas: 2023-11-19 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rygos Art Nouveau muziejus – suaugusiems apie 5 Eur/asm, moksleiviams, studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm. Gidas grupei iki 25 asmenų 30 Eur.
 • „Digital art house“ bilietas – suaugusiems apie 12 Eur/asm., studentams, senjorams, neįgaliesiems ir vaikams (4-15 metų) apie 8 Eur/asm.
 • Kugrēnu vyno degustacija su pyragu – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.