Miunhauzeno muziejus, Saulkrastai ir nėgių degustacija!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 10 d. kviečiame keliauti aplankyti įspūdingąjį Miunhauzeno muziejų, pasidžiaugti jūra Rytų Latvijos pakrantėje ir paskanauti Carnikavą garsinančiomis nėgėmis!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas Miunhauzeno muziejuje, įsikūrusiame Duntės dvare. Tai labiausiai lankomas muziejus Latvijoje. Jame iškart prasidės stebuklai – didinga jūra susitinka su mišku, žiemą žirgai rišami prie bažnyčių varpinių ir vienu šūviu nušaunama dešimtys ančių. Išgirsime nuostabių, jau kelis šimtmečius vietinių gyventojų pasakojamų istorijų apie Miunhauzeną. Miunhauzeno žmonos Jakobinos kambaryje išvysime tikrą XVIII a. damų rojaus kampelį, o baronas Miunhauzenas mus pasitiks su ką tik sumedžiotu laimikiu – vienu šūviu nušauta ančių virtine. Pirmajame muziejaus aukšte įrengta Miunhauzeno šlovės salė, antrajame – prieglobstį sau rado dabartinių ir buvusių įžymybių vaškinės figūros. Galėsime nusifotografuoti su maestro Raimondu Paulu, krepšinio žvaigžde Uljana Semionova, pasišnekučiuoti su pačiu Karliu Ulmaniu ir Dainų Tėvu (Krišjaniu Baronu).

Tęsime savo kelionę į kurortinį miestelį Saulkrastai, kuris įsikūręs Rytų Latvijos pakrantėje. Dalį Saulkrastų srities teritorijos užima gamtos parkas „Piejūra“, kurio dalis jūros pakrantėje driekiasi 17 km. Kraštovaizdis žavingas savo įvairove: čia pamatysime „dainuojantį“ smėlį, akmenuotą pakrantę, įkopsime į 18 metrų aukščio Baltąją kopą, nuo kurios apžvelgsime bei pasigrožėsime nepaprasta Rygos įlanka. Mūsų lauks poilsis prie jūros.

Paskutinis mūsų sustojimas – Carnikava, tituluojama nėgių karalyste, Vidžemės miestas netoli Gaujos žiočių. Rugpjūtį nėgių žvejybos sezoną čia paskelbia Nėgių festivalis. Nėgės Carnikavą garsino ne vieną šimtmetį. Keliausime į ūkį, kuriame šeimininkauja „nėgių karaliais“ praminta šeima. Nėgė – ne žuvis, o gyvūnas. Sakoma, jog nėgės senesnės net už dinozaurus. Nėgės šonuose yra 7 poros žiauninių angų, o burna pilna dantų. Nėgė gali prisisiurbti ir prie žuvies, ir prie akmens. Sužinosime ne tik apie pačias nėges, jų paruošimą, bet ir paskanausime šviežiai pagamintų nėgių.

Kupini gerų įspūdžių apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Vykstant į Latviją būtina turėti su savimi pasą arba asmens tapatybės kortelę, kurios galiojimo laikas ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-10 07:00
Grįžimas: 2023-09-10 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Barono Miunchauzeno muziejus – suaugusiems apie 4 Eur/asm., mokiniams ir senjorams apie 2,50 Eur/asm. Gidas – apie 20 Eur grupei. Norint pasivaikščioti abiejuose takuose, kaina už muziejų ir už takus – suaugusiems apie 12 Eur/asm, senjorams, vaikams – apie 6 Eur/asm.
 • Nėgių degustacija – apie 12 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio)
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.