Meilės diena: Druskininkai ir plaukimas laivu į Meilės salą!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 13 d. kviečiame Meilės dieną keliauti pasigrožėti vienu iš žavingiausių Lietuvos kurortų – Druskininkais, persikelti įspūdinguoju Lyno keltuvu ir sudalyvauti neeilinėje ekskursijoje laivu po legendomis apipintą Meilės salą!

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Važiuojame į sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru” – ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Leisimės į ekskursiją – kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosite po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio „Grožio“ šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsime šio miesto muzikiniu fontanu. Kelsimės per Nemuną specialiu keltuvu. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”) Jus „nuskraidins“ per 7,5 minutes, 45 metrų aukštyje. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą. Vėliau – laisvas laikas ar pietums, ar kavai ar gardiems ledams arba pasivaikščiojimui po kurortą.

Laisvas laikas. Jo metu rekomenduojame paskanauti išskirtinio skonio dilgėlių ledų: neįprastų, restorano šefo sukurtų pieniškų, lengvo, gaivaus skonio, akinamo žalumo. Tai nepaprastas, tik Druskininkuose esantis skanėstas, kuris įrodys, kad ne viskas Druskininkuose taip sūru kaip sakoma…

Toliau leisimės į romantišką kelionę laivu į Meilės salą. Sala tokį romantišką pavadinimą gavo tarpukariu. Atrodo, kad tuomet meilė Druskininkuose tiesiog tvyrojo ore, pagundai leistis į kurortinį romaną neatsispyrė net Lenkijos diktatorius Juzefas Pilsudskis… Tačiau lenkų okupacija ir per vidurį upės ėjusi demarkacinė linija bei spygliuotų vielų tvoros Meilės saloje druskininkiečiams ir kitapus Nemuno gyvenusiems dzūkams paliko ne tik romantiškus, bet ir liūdnus prisiminimus… Pasiplaukiojus kapitono žmona pavaišins mus kava.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-13 06:00
Grįžimas: 2023-05-13 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lyno keltuvas per Nemuną – apie 6 Eur/asm.
 • Ledų degustacija – apie 6 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu ir kapitono ekskursija – apie 9 Eur/asm. (Kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.