Magiškoji Varšuva ir didžiausias Europoje vandens pramogų parkas!

KAINA
125 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 18-19 d. kviečiame keliauti į Varšuvą, aplankyti didžiausią Europos vandens pramogų parką po stogu Suntago! Kuriame galėsite nučiuožti nuo 320 metrų ilgio čiuožyklos, kurios ilgis prilygsta Eifelio bokšto aukščiui. Taip pat apsilankysime iliuzijų muziejuje „Magic Mind“, kuriame išvysite 100 visiškai unikalių eksponatų!

1 DIENA

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Vyksime į didžiausią Europoje vandens pramogų parką po stogu „Suntago“*, kurio dydis apie 70 000 kv. m. Šiame vandens pramogų parke, kuriame oro temperatūra siekia apie 32 laipsnius ir auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos, galėsite smagiai leisti laiką (parke planuojama praleisti apie 6 valandas.). Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. „Relax Suntago“ – tai aštuoniolikos baseinų erdvė, kurios bendras dydis siekia apie 3500 kv. m. Čia galėsite leisti laiką net trijuose Negyvosios jūros druskos, penkiuose mineralinio vandens, atogrąžų, terminiame, milžiniškų bangų ir kituose baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms. Antroji zona „Jamango“ skirta ekstremalesnių vandens pramogų mėgėjams. Čia rasite trisdešimt dvi unikalias čiuožyklas, o viena iš jų yra ilgiausia visoje Europoje, net 320 metrų ilgio. Teigiama, kad savo ilgiu ji prilygsta Eifelio bokšto aukščiui, tad nusileidę šia čiuožykla galėsite drąsiai sakyti, kad nučiuožėte nuo Eifelio bokšto. Nusileidę „Black Thunder“ čiuožykla sužinosite koks jausmas yra lėkti visiškoje tamsoje svaiginančiu greičiu. Trečioji zona „Saunaria Suntago“ skirta pirčių mėgėjams, tad čia galėsite mėgautis net dešimčia pirčių su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais. Galėsite išbandyti turkišką, korėjietišką pirtis, „Egipto kaime“ rasite penkias itin prabangias pirtis, o labai aukštos temperatūros mėgėjai galės mėgautis dvejomis suomiškomis pirtimis. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ledo kambarį ir gaivinantį „Calla“ krioklį. Zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje.

Vyksime į viešbutį Varšuvos centre.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Vyksime pasižvalgyti po Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, Šv. Onos bažnyčią, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Pasivaikščiosime istorine gatve vadinama Karališkuoju keliu, kuri jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus ir yra viena svarbiausių visoje Varšuvoje. Taip pat apsilankysime Turgaus aikštėje, kurią supa nuostabūs buvę pirklių namai, o centre stovi miesto simbolis – Undinėlė.

Aplankysime Iliuzijų muziejų. „Magic Mind“ yra modernus iliuzijos meno muziejus ir vienintelis iliuzijos teatras Lenkijoje. Sužinosime iliuzijos meno istoriją, neįmanomų reiškinių paslaptis ir net levituosite žmogų! Čia rasite 100 visiškai unikalių eksponatų. Nuo 4 originalių Houdini raktų, per specialius rinkinius, leidžiančius nufotografuoti aukštyn kojomis arba kambarį su papildyta realybe, iki didžiausio pasaulyje begalybės veidrodžio! Dar viena technologiškai pažangi atrakcija – „Reikalavimo kambarys“ – tai kambarys su papildyta realybe. Šios technologijos dėka jūs tiesiogine prasme galėsite atsidurti džiunglėse, o aplink jus judės laukiniai gyvūnai. Visas turinys buvo sukurtas su National Geographic.

Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po miestą, atsigerti kavos jaukioje žiemiškos Varšuvos kavinukėje.

Kupini gerų įspūdžių apie 23.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-18 05:00
Grįžimas: 2023-03-19 23:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Iliuzijų muziejus – 45 PLN/asm. (apie 10 Eur), su nuolaida – 25 PLN/asm. (apie 6 Eur).
 • 6 val. apsilankymas vandens parke: viena zona „Jamango“ (nuotykių zona) – 142 PLN (apie 32 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 128 PLN (apie 29 Eur) senjorams ir neįgaliesiems, 123 PLN (apie 28 Eur) vaikams (iki 16 m.). Dvi zonos „Jamango“ ir „Relax“ (atsipalaidavimo zonos su terminiais baseinais) – 162 PLN (apie 36 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 148 PLN (apie 33 Eur) senjorams ir neįgaliesiems. Trys zonos „Jamango“, „Relax“ ir „Saunaria“ (įvairių rūšių saunos ir pirtys) – 177 PLN (apie 40 Eur) suaugusiems ir paaugliams (16-18 m.), 163 PLN (apie 37 Eur) senjorams ir neįgaliesiems.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.