Magiškas ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir saldi karamelė!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. vasario 5 d. kviečiame keliauti į magišką ledo skultūrų festivalį Jelgavoje ir sudalyvauti karamelės dirbtuvėse bei paskanauti saldžios karamelės!

10.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykus į Jelgavą mūsų lauks karamelinių saldainių gamybos paslaptys. Karamelės dirbtuvės siekia, kad karamelių gamyba taptų panaši į meną – saldainiai turi būti išskirtinai gražūs ir įdomūs. Pamatysite, kaip rankomis kuriami šie saldainiai, o karamelės meistrai papasakos apie karamelinių saldainių gamybos ypatumus, pamatysime kaip skaidri karamelinė masė pakeis spalvą ir, kad dažai gaminami tik iš natūralių produktų (morkų, špinatų, dilgėlių). Karamelės dirbtuvėlėse galėsime patys pasigaminti saldainių iš karamelės, ir paskanauti jau pagamintų skanumynų. Po to firminėje parduotuvėje turėsime progą nusipirkti jau išragautų gardėsių.

Pasmaližiavus leisimės į pažintį su Jelgavos miestu: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, Šv. Trejybės bažnyčios bokštas ir kitos Jelgavos grožybės…

Pasigrožėję miestu patrauksime stebėti magiško ir kasmet minias pritraukiančio Jelgavos ledo skulptūrų festivalio. Profesionalūs skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių pristatys spindinčius meno kūrinius, kuriems bus panaudota 70 tonų ledo. Festivalis nepaliauja stebinti – kasmet ledas virsta žadą atimančiomis teminėmis skulptūromis. Šiais metais visus stebins neeilinė festivalio tema – ZOO. Pasinersime į paslaptingą ir nuostabų gyvūnų pasaulį. Kiekvienas menininkas sukurs savo stebuklą: gal tai bus egzotiški atogražų paukščiai, galbūt galingi plėšrūnai, o gal mylimiausias augintinis, bet visus kūrinius jungs beribė žmogaus fantazija… Bet tik sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu… Įvairiausių dydžių ir rūšių gyvūnai kils iš ledo ir stebins visus vos kelias dienas, nes net aršiausi plėšrūnai iš ledo negali atsilaikyti artėjančiam pavasariui…

Bus laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai praleisti laiką žiemos ledo karalystėje: papramogauti, pačiuožinėti ledo kalneliais, pavalgyti. Vakaro programoje: koncertai ledo scenoje, šviesų šou, DJ bei šokiai. Talentingieji menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių!

Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link. Apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

SVARBU!

Į Latviją be apribojimų ir izoliacijos gali atvykti:

 1. a) Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos ir turintys tai patvirtinantį dokumentą;
 2. b) Covid-19 liga persirgę asmenys, kai nuo pirmo teigiamo SARS RNS tyrimo yra praėję ne daugiau nei 180 d., ir turintys tai patvirtinantį dokumentą asmenys.

ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103

Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:

https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-02-05 10:30
Grįžimas: 2022-02-05 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Karamelės dirbtuvės – apie 3 Eur/asm.
 • Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis – apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.