Magiškas ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir karštas hercogų šokoladas!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 5 d. kviečiame vykti į magišką ledo skulptūrų festivalį Jelgavoje ir paragauti karšto šokolado Hercogų rezidencijoje Jelgavos rūmuose!

10.15 val. išvykstame iš Panevėžio.

Keliausime į Jelgavos pilį – buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universiteto (LLU) prieglobstis. Jelgavos pilis – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Jelgavos pilyje aplankysime pilies muziejų ir susipažinsim su Jelgavos pilies istorija bei pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus.

Taip pat galėsime patirti ypatingą skonio nuotykį – paragauti karšto šokolado Hercogienės ir dvaro damų draugijoje. Savo ruožtu, Dorotėjos meilės laiškų dirbtuvėje Kuržemės ir Žiemgalos princesė Dorotėja leis svečiams įsijausti į XIX amžiaus atmosferą, susipažinti su kaligrafijos paslaptimis ir paruošti staigmeną savo mylimiesiems ir artimiesiems – nusiųsti Jelgavos pilyje žvakių šviesoje ranka rašytą ir lako antspaudu užantspauduotą asmeninį laišką.

Pasmaližiavus leisimės į pažintį su Jelgavos miestu: Tai yra ketvirtas didžiausias Latvijos miestas, turintis 61 000 gyventojų. Jelgava įkurta 1265 metais, o miesto teisę ir herbą įgijo 1573 metais. Jelgava yra didžiausias miestas Žiemgalos regione, buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogystės sostinė (nuo 1578 iki 1795 metų). Aplankysime Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštas iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitos miesto grožybės…

Toliau keliausime į Pašto salą. Miesto centre, tarp Lielupės ir Driksos upių, esanti sala, į kurią veda įspūdingas pėsčiųjų tiltas, jau spėjo tapti mėgstama jelgaviečių laisvalaikio praleidimo vieta ir turistų traukos centru. Šiandien čia visų laukia įspūdingas reginys – 24 asis tarptautinis ledo skulptūrų festivalis. Sutemus lankytojai galės mėgautis sinchronizuotais ledo skulptūrų, muzikos ir šviesos pasirodymais. Ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu…

Bus laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai praleisti laiką žiemos ledo karalystėje.

Kupini įspūdžių, išvyksime namų link. Apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-05 10:15
Grįžimas: 2023-02-05 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Karšto šokolado gėrimas, ir rūmų lankymas – 6 Eur/asm.
 • Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis – suaugusiems apie 10 Eur/asm., moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.