Magiškas Iliuzijų muziejus ir žėrintis „Lumina“ parkas Vilniuje!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 21 d. kviečiame keliauti į Vilnių aplankyti Iliuzijų muziejų ir išvysti magiškai pasipuošusį Vilniaus botanikos sodą, kuriame įsikūrė „Lumina“ šviesų parkas!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į didingąją mūsų sostinę – Vilnių. Ekskursijos metu užsuksime į paslaptingą Užupio respubliką. Pasigrožėsime per penkis šimtmečius beveik nepakitusia Šv. Onos bažnyčia, kuri yra vienas gražiausių ir, ko gero, garsiausių Vilniaus statinių. Tai vėlyvosios gotikos šedevras. Ją gaubia daug legendų. Šalia Bernardinų istorinis – architektūrinis ansamblis – unikalus Vilniaus senamiesčio urbanistinis kompleksas. Be visiems puikiai žinomų, Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) ir Šv. Onos, bažnyčių, jį papildo dar ir bernardinų vienuolynas. Apžiūrėsime vieną iš Vilniaus simbolių – Aušros vartus. Priešingai nei daugelis mano Aušros vartai yra susiję ne su tikėjimu, o su karu – Aušros vartai yra gynybinės sienos dalis. Aplankysime stiklo kvartalą. Stiklo kvartalo pavadinimas gimė 2018 m., susikūrus tvirtai bendruomenei, primindamas laikus, kai čia driekėsi net trys gatvės, kurioms buvo suteiktas „stiklo“ pavadinimas; Stiklo 1-oji, Stiklo 2-oji ir Stiklo 3-oji g.

Toliau keliausime kur iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu: fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. VILNIL iliuzijų muziejuje išskirtinę edukacinę patirtį praturtins interaktyvios pramogos – piešimas šviesa, šešėlių kūrimas ir nepamirštamos akimirkos pasaulyje aukštyn kojomis, o mus lydintis muziejaus gidas atskleis neįtikėtino iliuzijų pasaulio paslaptis. Nesidrovėkite išsitraukti mobiliųjų telefonų ir pasidaryti nepakartojamų, paslaptingų ir logiškai nesuvokiamų nuotraukų!

Po ekskursijos galėsime apsilankyti savo unikalumu ir nepaprastu interjeru stebinančioje „2D Café“ kavinėje.

Laisvas laikas papietauti ar atsigerti kavos, arbatos.

Vyksime į kerintį „Lumina” meninių šviesų instaliacijų parką. „Lumina” parkai jau kelis metus veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje. Praeitais metais „Lumina” šviesų instaliacijų parkas įsikurė dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje. Lietuvoje parkas veiks vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. „Lumina”“ šviesos instaliacijų parkas – tai ne tik pramoginis bet ir edukacinis, meninis projektas, kur bus galima išvysti ir originalių Lietuvos bei Lenkijos menininkų sukurtų darbų, susipažinti su šviesos kilme. Ar tik saulė, mėnulis ir žvaigždės skleidžia mums šviesą? O gal ir knyga? Kviečiame į šviesos kelionę, kurioje patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją. Šias metais „Lumina”“ parkas nušvis L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais. Parko lankytojai sutiks Skrybėlių, Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška. Taip pat beveik 2 km ilgio take bus galima stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse. Parkas jums padovanos puikią nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-21 08:00
Grįžimas: 2023-10-21 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Lumina“ šviesų parkas – apie 16 Eur/asm., vaikams iki 18 metų, studentams iki 26 metų (turintiems ISIC arba LSP studento pažymėjimą), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims – 14 Eur/asm. (Grupėms bus taikoma nuolaida).
 • VILNIL iliuzijų muziejus – suaugusiems apie 12 Eur/asm.; mokiniams, studentams, senjorams apie 9 Eur/asm.; ikimokyklinio amžiaus vaikams apie 4 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.