M. K. Čiurlionio kūryba filme „Angelų takais“ ir paslaptingoji Kauno pilis

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 4 d. kviečiame kartu atskleisti paslaptingąją Kauno pilies istoriją bei pasinerti į magišką M. K. Čiurlionio kūrybą ir išvysti virtualios realybės filmą „Angelų takais“.

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atkeliaujame į žavingąjį Kauną. Gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Pasižvalgę po Kauno senamiestį turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Toliau keliausime pasigrožėti nepakartojama ir savita M. K. Čiurlionio kūryba. Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, įsteigtas 1921 m., yra vienas seniausių ir didžiausių dailės muziejų Lietuvoje. Tai yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo M. K. Čiurlionio (1875–1911) kūrybinis palikimas. Atnaujintose galerijos patalpose eksponuojami genialaus lietuvių menininko tapybos ir grafikos darbai. Muzikos salėje galima pasiklausyti M. K. Čiurlionio muzikos kūrinių įrašų.

Muziejuje taip pat susipažinsime su beveik 600 metų senosios dailės raida, glaustai atspindinčia Lietuvos meno ir kultūros tendencijas. Prieš mūsų akis atsivers Viduramžių lobiai, legendos, retenybės, mirtis, bažnyčia ir turtingųjų pasaulis…Vidiniame muziejaus kiemelyje apžiūrėsime įrengtą unikalią Lietuvos kryždirbystės ekspoziciją, pamatysime mūsų tautos kultūrinį palikimą – seniausius arba per amžius nepakitusias formas išlaikiusius kūrinius, nepaliestus miestietiškos kultūros, pramoninės gamybos įtakų.

Skambant paties M.K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje realybėje susipažinsime su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas pristato Čiurlionio kurtą magišką pasaulį, jame gyvenančius veikėjus ir jų aplinką. Virtualios realybės akinių pagalba, menas bus pateikiamas technologinėje erdvėje.

Ekskursijos po Kauno senamiestį metu, tik iš tolo apžiūrėjome pilį, tad dabar keliaujame artimiau su ja susipažinti. Ar žinote, kad Kauno pilis yra pati seniausia mūrinė pilis Lietuvoje? Ji senesnė net už patį Kauną. Pilis ne tik „stovėjo mūru“ ginant šalį nuo kryžiuočių, bet ir tarnavo Lietuvos valdovams kaip vieta didikams, užsienio pasiuntiniams ir kitiems garbingiems svečiams priimti. Išvysime spalvingą Kauno pilies istoriją tarsi mozaiką sudėliotą iš skirtingų laikotarpių.

Kupini neišdildomų įspūdžių apie 18.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-04 08:00
Grįžimas: 2023-02-04 18:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Angelų takais“ VR filmo peržiūra – suaugusiems apie 15 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 10 Eur/asm.
 • Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lankytojo bilietas – suaugusiems apie 5 Eur/asm, moksleiviams, studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm.
 • Kauno pilis – suaugusiems apie 4 Eur/asm., mokiniams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.