Latvijos Venecija – Kuldyga, Riežupės urvai ir saldi degustacija!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 30 d. kviečiame keliauti į Latvijos Veneciją – Kuldygą, susipažinti su saldainių gamyba ir ištirti požeminius smėlio urvus!

6.15 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pažintį su Latvija pradedame saldžiai – atvykstame į Saldus miestelį. Šiame miestelyje jau daugiau nei 50 metų iš ką tik gauto pieno gaminami saldainiai „Gotina“ (Karvutė). Kelionė pieniškų saldainių gamykloje „Saldus partikas kombinats“, kur galėsite pamatyti ir patys pasigaminti saldainių. Gamykloje pieniški saldainiai vis dar gaminami senose patalpose, laikantis pagrindinių principų, laiko patikrinta receptūra – šviežias pienas, natūralūs ingredientai bei rankų darbas. Kartu su saldainiais „Gotina“ čia gaminami įvairūs marmeladai, vaisiai ir uogos šokolade, šerbetai, saldainių kremas, konditeriniai gaminiai ir kiti skanėstai. Galėsite firminėje parduotuvėje įsigyti lauktuvėms ką tik pagamintų latviškų saldainių. Pasivaikščiosime po Saldus miestelį ir trumpai susipažinsime su juo.

Paskanavę gardžiųjų saldainių, vykstame į Riežupę, lankome SMĖLIO URVUS. Riežupės smėlio urvai – įdomi vietovė Latvijoje – požeminis smėlio olų labirintas (driekiasi 2km) iškastas žmonių rankomis, kai buvo kasamas kvarcinis smėlis stiklo gamybai. Turistų lankymui – 460m ilgio trasa, 8 metrai po žeme. Temperatūra pastovi – apie 8 laipsnius šilumos. Nusileidus į 8 metrų gylį patenkame į ankštą salę, jos viduryje tarsi altorius supiltas iš smėlio, o jame gėlių puokštės. Tai meilės sala, o gėlės jaunavedžių ir jos nevysta net 12 mėnesių. Ekskursija po urvus (meilės, tikėjimo, vilties sales) su vietiniu gidu. Gidė pasakoja, kokių gydomų ir magiškų galių turi Riežupės smėlis ir akmenukai smėlyje.

Toliau vykstame į Kuldygą, kur pirmas sustojimas – raudonų plytų arkinis tiltas ir Ventos rumba (249 metrai). Lankomės Kuldygos krašto muziejuje, vietinio gido lydimi susipažinsime su šio krašto ir miesto istorija, pamatysime išskirtinę kortų ekspoziciją. Toliau – ekskursija po žavų Kuržemės miestelį – Kuldygą. Miesto senamiestis–istorinis centras su siauromis gatvelėmis, tilteliais, Alekšupytės kriokliu. Kadaise Kuldygoje stovėjo pilis, ji neišliko – ęjos vietoje parkas su skulptūrų ekspozicija. Seniausia Kuldygos bažnyčia – tai šv. Katerinos bažnyčia, kurios pamatai buvo pradėti dar 13 amžiuje. Po to turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsime savarankiškai patyrinėti miestą, apsilankyti kraštotyros muziejuje arba pasėdėti jaukioje kavinukėje su puodeliu arbatos.

Kupini gerų įspūdžių keliaujame namų link. Apie 21 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-30 06:15
Grįžimas: 2023-09-30 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Saldainių gamybos edukacija – apie 5 Eur/asm
 • Riežupės smėlio urvai – suaugusiems apie 6 Eur/asm., senjorams ir vaikams apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.