Kruizas į Skandinaviją – Talinas, Stokholmas ir Helsinkis!

KAINA
367 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 6–9 d. kviečiame į nepakartojamą kelionę kruizu po Skandinaviją! Aplankysime modernųjį Helsinkį, užsuksime į spalvingąjį Stokholmą, o kelionę pradėsime nuo žavingojo Talino.

1 DIENA (6 d.)

6.00 val. Išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į stulbinančią Estijos sostinę. Pirmiausia mūsų lauks ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Aplankysime Rotušės aikštę, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus. Aplankysime Tompea kalvą, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, kuri buvo pastatyta XIV a. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija.

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko pietums ar individualiam pasivaikščiojimui žavingomis Talino senamiesčio gatvelėmis.

Atvykstame poilsiui ir nakvynei į viešbutį miesto centre, kuriame viduramžiškos atmosferos žavesys susipina su šiuolaikiniais patogumais.

2 DIENA (7 d.)

Anksti ryte vykstame į Talino uostą ir laivu išplaukiame į Suomijos sostinę – Helsinkį.

Atplaukiame į baltąjį šiaurės miestą – Helsinkį, kuris savo lankytojus žavi modernumu, bet tuo pačiu ir paprastumu, patogumu, gamtos ramybe ir jaukiu miesto šurmuliu. Miestas tiesiog skęsta parkuose ir žalumoje! Ekskursijos po Helsinkį metu išvysime svarbiausius miesto kultūrinius, istorinius ir architektūrinius objektus. Keliausime į Senato aikštę, kurios centre ant pjedestalo iškeltas paminklas carui Aleksandrui II, o viską vainikuoja – gražuolė, Helsinkio vizitine kortele tapusi, Helsinkio katedra. Išvysime Uspenskio Soborą, vieną unikaliausių pasaulyje geležinkelio stočių, jachtų prieplauką, išskirtinės architektūros Tylos bažnyčią. Aplankysime labiausiai lankomą architektūrinį objektą Helsinkyje – bažnyčią, pastatytą kietoje uolienoje. Lankysimės turgaus aikštėje, kur galėsime susipažinti su tradiciniu suomišku maistu, įsigyti suvenyrų. Keliausime į Esplanada parką, esantį prie pat Turgaus aikštės. Populiari Suomijos jaunimo susitikimo vieta, vietinių vadinama tiesiog Espa. Čia galima pasivaikščioti, pasiklausyti gatvės muzikantų ir pasigrožėti parke esančiomis statulomis bei paminklais.

Laisvu laiku siūlome apsilankyti seniausioje Helsinkio Kaupatori turgavietėje, kurioje galėsite paragauti tradicinių suomiškų patiekalų iš lašišos, upėtakio.

Helsinkis pilnas kultūros, tad taip pat rekomenduojame aplankyti keletą įdomių nemokamų muziejų: žurnalistikos istoriją ir spaudą per daiktus, interjerus, nuotraukas, filmus ir įvairius žaidimus pasakojantį Päivälehti muziejų; prie pat katedros įsikūrusį Suomijos banko muziejų; populiariausią muziejų Suomijoje – Helsinkio miesto muziejų.

Po įspūdžių kupinos dienos, laivu išplaukiame į Stokholmą. Nakvynė, poilsis ir pramogos laive.

3 DIENA (8 d.)

Pusryčiai laive (pageidaujant).

Atplaukiame į Stokholmą. Ekskursija po Stokholmą – vieną gražiausių ir spalvingiausių sostinių pasaulyje. Miestas išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai, žalios miesto erdvės ir daug vandens. Stokholmas skaičiuoja 750 metus istorijos ir todėl turi ką parodyti į miestą atvykusiems turistams. Pasivaikščiosime po Stokholmo senamiestį – Gamla Sta. Praeisime siauriausia, 90 cm pločio, Sokholmo gatvele – Mårten Trotzigs Gränd. Kur Šalimais yra nuostabi liuteronų Šv. Gertrūdos bažnyčia, su dangų siekiančia bokšto smaile. Nueisime iki pagrindinės senamiesčio aikštės – Stortorget, apjuostos spalvingais namais, jaukiomis kavinėmis bei Nobelio muziejumi. Išvysime didingus Karališkuosius rūmus, kurie yra ne tik muziejus turistams, bet ir veikiantys iki šiol pagal savo pirminę paskirtį. Nors Karališkoji šeima čia negyvena, tai yra jų darbo vieta. Užbėgsime pasižiūrėti mažiausios Stokholmo skulptūrėlės vidiniame kieme priešais Karališkuosius rūmus – tai 14 cm aukščio berniukas, svajingai žvelgiantis į dangų.

Aplankome populiariausią Skandinavijoje, Djurgarden saloje esantį, muziejų „Vaza“. Muziejaus kertinis objektas – restauruotas, dugne pragulėjęs 333 metus, iš gabalėlių antram gyvenimui prikeltas XVII a. karo laivas, kuris turėjo simbolizuoti to meto švedų galybę jūroje.

Laisvas laikas suvenyrams, kavai, pietums ir individualiam pasivaikščiojimui po stulbinantį miesto centrą.

Po dienos pilnos įspūdžių, išplaukiame atgal į Taliną. Nakvynė ir pramogos laive.

4 DIENA (9 d.)

Pusryčiai laive (pageidaujant).

Sugrįžtame į Taliną ir keliaujame link Pernu.

Sustojame nedideliame, bet gražiame pajūrio miestelyje – Pernu. Pamatysime grakščią barokinę Šv. Elžbietos bažnyčią ir labai dailią Šv. Kotrynos cerkvę. Pagrindinė senamiesčio gatvė, skirta tik pėstiesiems, Riutli (Rüütli), prasideda nuo autobusų stoties ir atveda prie Talino vartų – senovėje šie vartai iš tiesų buvo kelio į Taliną pradžia. Dabar jie atsiveria į parką ir Valllikaar – šalia prieplaukos esančią gražiai sutvarkytą žaliąją zoną su miesto gynybinės sienos fragmentais. Pamatysime ir seniausią išlikusį miesto statinį Seegi Maaja. Pasivaikščiosime akmeniniu taku, kuris nusidriekia net du kilometrus į jūrą ir skiria Baltijos jūrą nuo Pernu upės žiočių. Šis siauras akmenų liežuvis buvo supiltas imperatorės Jekaterinos Didžiosios sprendimu 1769 metais.

Laisvas laikas poilsiui prieš kelionę namo. Esant norui siūlome apsilankyti prekybos kvartale Port Artur (Hommiku 2, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Estija) ar pasivaikščioti Riutli alėja, kur parduotuvės labiau orientuotos į turistus: suvenyrai, „Made in Estonia“ produktai, vienetiniai rankų darbo gaminiai.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 21.00 val. grįžimas į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 367 Eur/asm.

Kelionės kaina kai nakvynė B2–B4 kajutėje (be lango):

1 asm. 4–vietėje kajutėje 367 Eur

1 asm. 3–vietėje kajutėje 395 Eur

1 asm. 2–vietėje kajutėje 442 Eur

Kelionės kaina kai nakvynė A2 kajutėje (su langu)

1 asm. 2–vietėje kajutėje 480 Eur.

objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-06 06:00
Grįžimas: 2023-07-09 21:00

Kelionės dienų skaičius

4

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės pasirinktoje kajutėje.
 • 1 nakvynė viešbutyje Taline su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kuro mokestis laive.
 • Kruizinio laivo-kelto Talinas – Helsinkis; Helsinkis- Stokholmas; Stokholmas- Talinas bilietai.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Bažnyčia oloje (Tempeliaukio bažnyčia) – suaugusiems apie 5 Eur/asm., iki 18 m. įėjimas nemokamas.
 • Muziejus „Vaza“ – suaugusiems 170 SEK/asm. (16,08 Eur/asm). Iki 18 m – nemokamai.
 • Pusryčiai laive (2 kartai) – 34 Eur /asm. (pageidaujant).
 • Vakarienės laive (2 kartai) – 78 Eur /asm. (pageidaujant).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.