Klaipėda ir legendinis miuziklas „Smuikininkas ant stogo“!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 26 d. kviečiame keliauti į pajūrio miestą Klaipėdą! Pasivaikščioti akmenimis grįstu senamiesčiu, apsilankyti tikrame laive–muziejuje ir išvysti skambios muzikos ir nuostabių dainų šokį miuzikle „Smuikininkas ant stogo“.

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija po trijų vandenų miestą! Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Toliau keliausime į tikrą laivą–muziejų „Sudūvis“! Laivas M52 „Sūduvis“ buvo perduotas Lietuvos kariuomenės Karinėms jūrų pajėgoms 1999 m. Jis dovanotas Vokietijos, kurios jūrų pajėgose buvo pakrikštytas M1071 „Koblenz“ vardu ir naudojamas nuo 1958 m. 2021 m. laivas baigė tarnybą ir buvo perduotas Lietuvos jūrų muziejui, kuris šį eksponatą atveria visuomenei, pritaikant muziejinei ir edukacinei veiklai. Lietuvos jūrų muziejus siekia pristatyti laivo istoriją, misiją ir svarbą Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų tarnyboje. Susipažinsite su laivo įranga, išvysite laive tvyrančią vokišką tvarką ir iki šių dienų išlikusias autentiškas laivo interjero detales.

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko pasistiprinti vienoje iš daugelio Klaipėdos centre esančių kavinių.

Keliaujame į „Žvejų rūmus“ pasiklausyti skambios muzikos ir nuostabių dainų. „Smuikininkas ant stogo“ – tai miuziklas, kurio muzika kupina temperamentingos aistros. Joje atpažinsime stilizuotą žydų folklorą, senų rusiškų romansų elementus, o šalia jų skamba tipiškos šiuolaikinės temos su joms būdinga ritmika, melodika ir harmonija. Spektaklis pastatytas pagal žydų literatūros klasiko Šolom Aleichemo apsakymus apie pienininko Tevjė ir jo šeimos gyvenimą mažame miestelyje carinės Rusijos laikais, ore jau tvyrant 1905 m. revoliucijos nuojautai. Miuzikle sukuriamas ypač ryškus žydų gyvenimo mažame kaimelyje koloritas. „Smuikininko ant stogo“ leitmotyvas – tradicija. Ji labai svarbi pagrindiniam miuziklo veikėjui – pienininkui Tevjė. Tačiau senieji papročiai neišlaiko konfrontacijos su jaunąja, kitaip į pasaulį žiūrinčia karta…

Pasimėgavę nuostabiu miuziklu apie 22.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-26 07:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Laivas–muziejus M52 SŪDUVIS – lankymas nemokamas.
 • Miuziklas „Smuikininkas ant stogo“ – apie 19 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.