Kino miestelis Cinevilla, Tukumas ir Jaunpilio viduramžių pilis!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. kovo 26 d. kviečiame keliauti pasigrožėti žavingąja Jaunpilio pilimi, sudalyvauti viduramžių puotoje, apsilankyti kino miestelyje Cinevilloje ir susipažinti su rožių miestu tituluojamu Tukumu!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas Jaunpilio pilis – viena iš nedaugelio viduramžio pilių, kuri puikiai išlaikė savo pirminę išvaizdą. Ši pilis, kurią 1301m pastatė Livonijos ordino magistras Gotfrydas fon Roga, buvo Livonijos ordino tvirtovė. Daugiau kaip 300 metų pilį valdė fon Rekų giminė. Jaunpilio pilyje gyva viduramžių dvasia. Mūsų lauks nepaprasta teatralizuota ekskursija – kartu su personažais leisimės į tikrus nuotykius, tuo pat metu sužinosime visas pilies paslaptis ir netgi rankose palaikysime tikrus ginklus…

Po ekskursijos sudalyvausime viduramžių puotoje… Visa tai skanausime viduramžių smuklėje, kurios atmosfera mus nukels į tuos laikus, kai čia pietaudavo riteriai… Žvakių šviesoje ir skambant senovinei muzikai vaišinsimės viduramžių patiekalais – skanausime krosnyje keptas pikantiškas vištienos šlauneles, keptus kraujinius vėdarus, keptas su lupenomis bulves, virtus žirnius, raugintus kopūstus su kmynais, sezoninių daržovių salotų, naminės duonos, obuolių pyrago su cinamonu, meduolių, naminio vyno ir rožių vandens…

Po sočių pietų mūsų lauks nepaprasta ekskursija po kino miestelį – Cinevillą. Cinevilla buvo pradėta statyti kino juostos „Rygos sargybiniai” filmavimui. Į šį miestelį prieblandoje užklydęs praeivis net nesuabejotų jo tikrumu: autentiško dydžio pastatais, dailiais, įvairius istorijos laikmečius primenančiais namų fasadais… Vaikštant po Cinevillą, galima sutikti atgijusius I Pasaulinio karo kareivius, damų atklydusių iš viduramžių… Cinevillą mums pristatys vietinis gidas. Po to – spec. efektų šou programa…

Tęsime savo kelionę į žavųjį Tukumą dar vadinamą “rožių miestu“. Nors nedidelis, vasaros metu gėlynų juosiamas Tukumo miestelis yra Kuržemės pašonėje. Tukumo miestelio ramybė darniai sugyvena su dinamišku šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Pasivaikščiosime po Tukumo istorinį centrą, kurio planas buvo sukurtas dar XIV – XVIII a. Čia pamatysime daug senovinių neperstatytų pastatų, Laisvės aikštę, Tukumo viduramžių pilies bokštą (1277 m), kuriame įdomiais ir linksmais lėlių personažais pavaizduoti reikšmingiausi miesto istorijos įvykiai. Kitoje aikštės pusėje pamatysime Šv. Trejybės liuteronų bažnyčią – vieną seniausių pastatų.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

SVARBU!

Atvykstantiems vakcinuotiems, persirgusiems Covid-19 liga asmenims bei vaikams iki 12 metų izoliacijos ir testo nereikia. Kiti nevakcinuoti ir nepersirgę asmenys turi pateikti ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (anglų k. PCR) SARS-CoV-2 Covid-19 arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą (testą galima atlikti ir atvykus į Latviją savo lėšomis per 24 val.).

ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103

Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-03-26 06:03
Grįžimas: 2022-03-26 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Teatralizuota ekskursija pilyje – suaugusiems apie 5 Eur/asm.; studentams apie 4 Eur/asm. (vietinių gidų teatralizuota ekskursija visai grupei apie 30 eur)
 • Viduramžių puota (vištiena, vėdarai, bulvės, virti žirniai, daržovės, duona, pyragas, meduoliai, naminis vynas, rožių vanduo) – apie 13 Eur/asm.
 • Ekskursija su vietiniu gidu ir teatralizuotas šou programa Cinevilloje – 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.