Kerintis Vilniaus šviesų festivalis ir pažintis su Radvilomis Dubingiuose!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. rugpjūčio 14 d. kviečiame keliauti pasigrožėti Dubingių piliaviete ir jos pažintiniu taku, tuomet tęsti pažintį su Dubingiams nepaprastai svarbia Radvilų šeima – perskaityti meilės kupinus, svarbiausios Radvilų šeimos moters, Barboros Radvilaitės laiškus, paskanauti senovėje gaminto Radvilų troškinio ir sudalyvauti kerinčiame Vilniaus šviesų festivalyje! Registracija tel. +370 637 53 161

14 val. išvykimas iš Panevėžio.

Užlipę į Dubingių piliavietę ir eidami pažintiniu taku iš anksčiau buvusios salos, dabar pusiasalio, galėsite grožėtis ilgiausio, vieno giliausių ir didžiausių Lietuvos ežerų panorama. Dubingių pilis – svarbus XIV – XVIII a. Lietuvos kultūros, pramonės, gynybos centras, mena karą su Kryžiuočių ordinu, reformaciją – reikšmingas mūsų istorijos epochas. Pilis susijusi su žymių to meto asmenų (Vytauto Didžiojo, Mikalojaus Radvilos Rudojo, Barboros Radvilaitės ir kitų) gyvenimu ir veikla. Dubingiai neatsiejami nuo Radvilų giminės iškilimo ir suklestėjimo istorijos.

Mūsų lauks nepaprasta edukacija, kurios metu susipažinsite su svarbiausia Radvilų moterimi – Barbora Radvilaite. Prisiminsite jos ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto meilės istoriją, sužinosite, kodėl Barbora buvo slepiama Dubingiuose pastatytuose rūmuose ir kokia nelaimė įvyko jai čia būnant. Kartu su Barbora Radvilaite paskaitysite ir panagrinėsite laiškus, kuriuos ji rašė mylimam vyrui.

Po pažinties su Barbora skanausime garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys pasiektų mus teko vargti daugybei žmonių – parko darbuotojams bei istorikams kol rado informaciją kaip senovėje tiksliai buvo verdamas troškinys, kokie ingredientai dalyvavo troškinio gaminimo procese. Ne tik paskanausime šio troškinio bet ir pasėdėsime prie laužo, sužinosime troškinio istoriją ir sudedamąsias dalis.

Laisvas laikas kavai, arbatai ar naktiniam pasivaikščiojimui po Vilnių!

Mūsų lauks unikali patirtis – šviesų festivalis žaliuojančioje sostinėje šiltą rugpjūčio naktį. Šviesos instaliacijos, apšvietimo dizaino ir įvertinto meno sprendimai nuosekliai vienas po kito dėliosis daugiasluoksniame maršrute, kuris atskleis tikrąjį Vilniaus žavesį. Daugiau nei penkių kilometrų ilgio maršrute – istorinis sostinės senamiestis, vasaros privalumai žaliosiose erdvėse bei parkuose, o finišui – vaizdingoji miesto panorama. Vilniaus šviesų festivalis – vienas svarbiausių tradicinių sostinės gimtadienio akcentų artėjant 700 metų Vilniaus jubiliejui 2023 m.

Kupini gerų įspūdžių apie 2.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-08-14 14:00
Grįžimas: 2021-08-14 02:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Edukacinė programa „Barboros Radvilaitės laiškai“ – apie 2 Eur/asm.
 • Radvilų troškinys – 6 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.