Keliaukite į 21-ąją Vilniaus knygų mugę vos už 8 Eur!

KAINA
8 Eur/asm Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. vasario 22 d. kviečiame vykti į 21-ąją Vilniaus knygų mugę, kuri kasmet tampa švente visiems skaitantiems, visuotiniu traukos tašku, ne tik diktuojančiu literatūrines madas, bet ir kviečiančiu susitikti, bendrauti, klausytis ir išgirsti! Registracija tel. +370 637 53 161

10 val. išvykstame iš Panevėžio.

Vilniaus knygų mugė verčia naują puslapį
Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitiks su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Mugė verčia naują puslapį ir kviečia ieškoti naujų atvirų saviraiškos formų, eksperimentuoti, kurti tai, kas aktualu, įdomu ir svarbu kiekvienam iš mūsų.

Taigi, naują mugės etapą pradėsime prisimindami ir simboliškai pagerbdami mus palikusį vieną žymiausių pasaulio lietuvių. Pasauliui gerai pažįstamo ir savo gyvenimu bei darbais laisvę skelbusio menininko žodžiai puikiai atspindi Mugės esmę – atvira ir be formulių, skelbianti laisvę kūrybai, veiksmui ir žodžiui. Vasario 20 – 23 d. mugė taps nekasdienių susitikimų, pokalbių, nuomonių, nesibaigiančių atradimų vieta, kur laukiami visi – nes „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“ (J.Mekas).

Kuo ypatinga Vilniaus knygų mugė?

Jaunųjų skaitytojų salė. Šioje salėje persipina dvi erdvės. Lietuvos ir užsienio leidėjai čia pristato ir parduoda knygas, skirtas vaikams ir paaugliams. Tuo pačiu tai nuolat gyva ir šurmuliuojanti erdvė jauniesiems skaitytojams, kur jie gali gali įvairiomis formomis ir būdais patirti literatūros ir skaitymo stebuklą, nevaržomai bendrauti, žaisti ir skaityti. Salėje veikia Bibliotekų erdvė, Paauglių kampas, Kūrybinė studija, dirbtuvės, o scenoje vyksta renginiai vaikams.

Knygų šalies kūrybinė studija. Unikalus renginys, gimęs Vilniaus knygų mugėje 2003 metais. Studijos sumanytoja – grafikė, knygų dailininkė Sigutė Chlebinskaitė su savo komanda kasmet kviečia mugės lankytojus dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir susitikimuose su garsiausiais Lietuvos bei užsienio šalių knygų vaikams kūrėjais ir iliustruotojais, patirti gražiausių knygų vaikams stebuklą.

Bibliotekų erdvė. Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Skaitymo, bendravimo ir susitikimų erdvė jaunimui.

15min Forumas. Tai rimtų temų, intelektualių pokalbių vieta, kurioje diskusijos persipina su naujų leidinių pristatymais, iškeliamos aktualiausios visuomeninės, kultūrinės problemos. Kasmet čia susitinka Diskusijų klubo žaidėjai – garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno, visuomenės ir mokslo žmonės. 15min Forume rengiamas ir naujo formato renginių ciklas Šortai. Tai „karštas“ mugės debatų turnyras, literatūrinė dvikova, kurioje per 15 minučių du pokalbininkai – knygos autorius ir kritikas – kuo turiningiau atskleidžia aptariamos knygos privalumus ir trūkumus.

LRT salė/ 5.1. Nuolatinio mugės partnerio – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos – salė, iš kurios LRT transliuoja populiariausius mugės renginius. Būtent čia mugės lankytojai renkasi į nekasdienius pasimatymus su savo lauktais rašytojais.

Muzikos salė – kiekvienais metais unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė, jau šeštus metus organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu. Tai didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė.

Gražiausių metų knygų paroda. Vilniaus knygų mugėje kasmet lankytojams pristatomos Lietuvos leidyklų per praėjusius kalendorinius metus išleistos gražiausios metų knygos bei apdovanojami jų dailininkai, leidėjai ir poligrafijos specialistai.

Knygos kino salė. Mugės lankytojai turi galimybę pamatyti naujausias garsių romanų ekranizacijas, dokumentinius filmus apie rašytojus, poetus, menininkus.

Mugės dienos ir darbo laikas:
Vasario 20 d., ketvirtadienis, 10.00–19.00 val. BIČIULIŲ DIENA
Vasario 21 d., penktadienis, 10.00–21.00 val. PENKTADIENIS BE FORMULIŲ
Vasario 22 d., šeštadienis, 10.00–21.00 val. ATVIRŲ PASIMATYMŲ DIENA*
Vasario 23 d., sekmadienis, 10.00–17.00 val. ŠEIMOS SEKMADIENIS
*nuo 21:00 val. iki 23:00 val. Muzikos salėje vyks specialus renginys „Naktis mugėje“

Turiningai praleidę laiką 18 val. kliaujame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 20 val.

NUOLAIDOS:
*Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems (bazinis darbingumas nuo 25%) pateikus pažymėjimą.

Įleidžiami nemokamai:
Vaikai iki 7-erių metų.
Neįgalieji su 1 lydinčiu asmeniu (bazinis darbingumas 0-25%) .

Registracija tel. +370 637 53 161

Daugiau informacijos apie Vilniaus knygų mugę ir išankstinių bilietų pirkimas: https://www.vilniausknygumuge.lt/

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-02-22 10:00
Grįžimas: 2020-02-22 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vienkartinis ketvirtadienio bilietas – 5 EUR (su nuolaida* – 4 EUR)
 • Vienkartinis penktadienio bilietas – 6 EUR (su nuolaida* – 5 EUR)
 • Vienkartinis šeštadienio bilietas – 6 EUR (su nuolaida* – 5 EUR)
 • Vienkartinis sekmadienio bilietas – 5 EUR (su nuolaida* – 4 EUR)
 • 2 dienų bilietas – 9 EUR (su nuolaida* – 7 EUR)
 • 4 dienų bilietas – 17 EUR (su nuolaida* – 13 EUR)

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.