Kėdainių kraštas: magnolijų žydėjimas ir gardžios vaišės!

KAINA
21 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gegužės 1 d. kviečiame keliauti nepaprastai praleisti motinos dieną – magnolijų žiedų apsuptyje, tyrinėjant gražiuosius Kėdainius bei skanaujant gardžias vaišes Pelėdnagių kaime!

8.15 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pačiame Lietuvos centre yra turtingą istoriją ir įspūdingą kultūrinį paveldą turintis miestas Kėdainiai. Iškilios Radvilų giminės įkurtas miestas, išskirtinis geografine padėtimi pilnas turistų, kuriuos traukia lenkiškas, žydiškas, škotiškas paveldas. Kėdainių Didžioji gatvė papuoštų net ir Vilniaus Senamiestį, o Džiazo gatvės atradimas liudija, kad šiame mieste yra kūrybingų, drąsiai improvizuoti sugebančių žmonių. Vietinio gido lydimi vaikščiosime po unikalų senamiestį, apsilankysime sinagogoje, kurioje po restauracijos, įsikūrė Daugiakultūris centras, Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčioje dažnai vadinamoje tiesiog Radvilų panteonu.

Kita stotelė – Pelėdų Kaimas ir šalia ošiantis Lietuvos Tūkstantmečio ąžuolynas. Gražiausiai tvarkomoje gyvenvietėje Kėdainių rajone mūsų laukia trijų valandų edukacinė pramoginė programa. Išgirsite įdomią legendą apie Pelėdnagių pavadinimo kilmę, daug įdomios informacijos apie išmintingojo paukščio pelėdos gyvenimo būdą, išmoksite ir susirišite iš siūlų pelėdos apyrankę. Ragausite morkų ir obuolių pyragų, gardžios gilių kavos iš Tūkstantmečio ąžuolyno gilių su morkų sumuštiniais. O edukacijos vinis – „pelėdų” kiaušiniai, firminis patiekalas. Skambės gyva muzika, girdėsime ir smagų Pelėdnagių kaimo himną. Klausantis, dalyvaujant, degustuojant laikas prabėgs nepastebimai.

Sočiai prisivalgę ir smagiai praleidę laiką vyksime į Skinderiškio dendrologinį parką. Tiems, kas domisi medžiais ir krūmais, Skinderiškio parko, esančio Kėdainių rajone, ko gero, pristatinėti nereikia. Parkas įkurtas 1971 m., nors augalus jo įkūrėjas pradėjo rinkti dar anksčiau. Jis vienintelis Lietuvoje pagal savo dydį ir sukauptą augalų rūšių įvairovę prilygsta botanikos sodams. Čia auga daugiau nei 1300 rūšių, veislių, formų ir atmainų medžių bei krūmų, tačiau pačių augalų yra kelis kartus daugiau. Augalai parke sugrupuoti pagal geografinius regionus: Europos, Eurazijos, Šiaurės Amerikos, Vidurinės Azijos ir kitus. Skinderiškio geografiniuose augalų „žemynuose“ auga daugybė egzotiškų krūmų ir medžių iš viso pasaulio. Čia galima pamatyti retus sumedėjusius Lietuvos augalus: gebenę lipikę, bekotį ąžuolą, keružį beržą; čia puikuojasi ir kukmedis, natūralioje gamtoje seniai išnaikintas dėl itin vertingos medienos. Parkas įsikūręs šalia Šušvės upės, jame gausu tvenkinių su salelėmis ir pusiasaliais. Taip pat parke yra nemažai didelių akmenų-riedulių. Parke pastatyta įvairių medinių skulptūrų. Čia gražu visais metų laikais, bet ypatingas jausmas apima rudenį, kai suliepsnoja klevai, ir pavasarį – kai žydi magnolijos. Keliautojams apie parką, jo augalus papasakos gamtos mylėtojas, parko žinovas, profesionalus miškininkas.

Kupini gerų įspūdžių apie 19.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-05-01 08:15
Grįžimas: 2022-05-01 19:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinės gidės ekskursija Kėdainiuose – apie 2 Eur/asm. (priklauso nuo grupės dydžio).
 • Kunigaikščių Radvilų panteonas – 2 Eur/asm.
 • Ekskursija Pelėdnagių kaime, degustacija, žaidimai – apie 10 Eur/asm. .
 • Ekskursija Skinderiškio dendrologiniame parke su vietiniu gidu – apie 2 Eur/asm
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.