Kauno lėlių teatro muziejus ir šviečiantis Kakės Makės parkas!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 19 d. kviečiame keliauti į Kauną, susipažinti su nuostabiomis teatro lėlėmis, išgirsti jų istorijas bei pasivaikščioti po vieną unikaliausių parkų, kuriame lauks vaikų ir jų tėvelių pamilti šviečiantys Kakės Makės pasakų personažai!

11.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Ar žinote paslaptį? Kur keliauja visos nuostabios lėlių teatro lėlės, kurios jau papasakojo savo istoriją ir suvaidino savuosius spektaklius? Jos tikrai nelieka liūdnos ir pamirštos. Priešingai – jos tampa gyvomis istorijos ir pokyčių liudytojomis, galinčiomis labai daug ko pamokyti ir žinoma, papasakoti daug teatro paslapčių. Būtent šios idėjos vedini, teatro įkūrėjas Stasys Ratkevičius, drauge su žmona Valerija Gruodyte – Ratkevičiene, 1994 – 96 m. teatro patalpose įkūrė lėlių muziejų, kur savo namus rado išsaugotos senų spektaklių lėlės, dekoracijos ir rekvizitas. Šiandien muziejuje sukaupta daugiau nei 900 vertingų eksponatų, menančių ilgą teatro kūrybinį kelią. Čia išvysime tokių garsių teatro dailininkų kaip Vitalijaus Mazūro, Dionyzo Barausko, Jūratės Stauskaitės, Aldonos Jankauskienės, Julijos Skuratovos, Jūratės Račinskaitės, Sergėjaus Bocullo, Giedrės Brazytės autorines lėles. Muziejus nuolatos yra atnaujinamas ir papildomas. Gido lydimi pasivaikščiosime po teatrą, užkulisius, apžiūrėsime nuostabių lėlių kolekciją bei išgirsime jų istorijas.

Laisvas laikas kavos ar arbatos pertraukėlei.

Toliau keliaujame į vieną unikaliausių parkų – Kauno Ąžuolyną, kuriame mūsų lauks žibintų ir šviesos instaliacijų festivalis KAKĖS MAKĖS ŠVIEČIANTIS PARKAS! Čia galėsime pasinerti į kelionę su puikiai pažįstamais ir ne tik vaikų mylimais Kakės Makės pasakų personažais. Šimtamečių ąžuolų apsuptyje lankytojų lauks virš 250–ies šviesos skulptūrų ir lazerių instaliacijų, sukurtų specialiai šiam projektui, tarp kurių vaikai ir tėvai sutiks ne tik Kakę Makę. Patirti nuotykius ir džiaugsmą čia kvies ir Netvarkos nykštukas, Mamaisa ir Nanaisa, Mucis, Čiūčia bei kiti Kakės Makės istorijų veikėjai.

Kupini gerų įspūdžių apie 22.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-19 11:30
Grįžimas: 2023-11-19 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kauno lėlių teatro muziejus – apie 6 Eur/asm.
 • Kakės Makės šviečiantis parkas – suaugusiems apie 17 Eur/asm., vaikams nuo 2 iki 16 metų apie 11 Eur/asm., vaikai iki 2 metų įleidžiami nemokamai.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.