Kaunas, šokoladas ir „1000 šviesų“ festivalis Rumšiškėse!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 15 d. kviečiame keliauti į žiemiškai pasidabinusį Kauną, aplankyti miesto grožybes, užsukti į spalvomis užburiančias Rumšiškes, kurios nustebins savo nepaprastu „1000 šviesų“ festivaliu, sudalyvauti saldžioje edukacijoje, kurioje pasigaminsite šokoladinių skanėstų.

10.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Mūsų lauks ekskursija žiemiškame Kaune. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Mietas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Kaunas ne veltui tituluojamas žaliausiu Lietuvos miestu, pasigrožėsime ne tik įspūdinga senamiesčio architektūra, bet ir gamta. Užkilsime pasigrožėti Kauno panorama, kuri atsivers nuo Kristaus prisikėlimo bažnyčios terasos. Vėliau, pasivaikščioję po miestą ir apžiūrėję jo įdomybes, keliausime grožėtis nepaprasta vieta – Santakos parku, kuris įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje, pačiame Kauno senamiestyje. Jo plotas – 12.69 ha. Parke išvysime Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią su Bernardinų vienuolyno ansambliu, Kauno kunigų seminariją, „Santakos“ stadioną. Beje, parke lankėsi net 2 popiežiai: Jonas Paulius II ir Pranciškus. Tad šioje vietoje galima pasisemti teigiamos energijos bei aplankyti Popiežiaus kalnelį ir aikštę…

Vyksime į Kauno senamiestyje įsikūrusią kavinę „ŠOKOLADINĖ“, degustuoti ir kartu pasigaminti šokoladinių skanėstų. Jos metu, išgirsime šokolado istoriją, matysime, kaip gaminamos figūros, rankų darbo saldainiai. Taip pat galėsime patys pabūti šokolado meistrais ir pasigaminti savo šokoladinių saldainių. Edukacijos metu vaišinsimės saldainiukais, degustuosime tikrą ir netikrą šokoladą o galiausiai kiekvienas pasigamins 4 gaminius: triufelį, asorti saldainį, pilnavidurę figūrėlę, piešia ant lolipopso.

Turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsime pasigrožėti ir savarankiškai patyrinėti laikinosios sostinės gatveles arba pasėdėti vienoje iš daugybės jaukių senamiesčio kavinukių ir susišildyti karštu puodeliu arbatos.

Mūsų lauks kelionės kulminacija – „1000 šviesų” – šviesų instaliacijų festivalis, kurio metu Rumšiškės sužibs tūkstančiais šviesų. Stebuklingas šviečiančių instaliacijų pasaulis sužavės, užburs, o prisiminimai apie jį šildys žvarbiais žiemos vakarais dar ilgą laiką. Žibintų ir šviesos instaliacijų festivalyje „1000 šviesų“ – šiais metais numatyta daugiau nei 30 šviečiančių kompozicijų, kurias sudarys daugiau nei 300 pavienių šviesos skulptūrų. Taip pat – atnaujintas užburiantis šviesos miškas bei naujos erdvės, kurias puoš lazerių žaismas. Einant magišku šviesų taku jus lydės įvairūs šviečiantys Lietuvos miškų ir pievų paukščiai bei gyvūnai, gėlės, pasakų motyvai ir kitos žibintų skulptūros, įkvėptos lietuvių kultūros bei istorijos. Lauks naujos specialiai Lietuvai pagamintos šviesos skulptūros, šiek tiek pakoreguotas maršrutas ir staigmenos, leisiančios pasimėgauti festivaliu išties unikalioje muziejaus aplinkoje. Šioje stebuklingoje kelionėje bus įdomu visiems šeimos nariams.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-15 10:00
Grįžimas: 2023-01-15 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Apsilankymas šviesos instaliacijų festivalyje „1000 šviesų“ – suaugusiems apie 15,50 Eur/asm., senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems apie 10,90 Eur/asm., šeimai (2 suaugę, 2 vaikai) – apie 41 Eur.
 • Šokolado edukacija – apie 12 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.