Kaunas ir velniškai smagios Užgavėnės Rumšiškėse!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 18 d. kviečiame keliauti vyti žiemos į Rumšiškes, kurios nustebins savo smagia Užgavėnių švente, aplankyti Kauną ir paklaidžioti po muziejų aklinoje tamsoje!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Mūsų lauks ekskursija žiemiškame Kaune. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Mietas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Kaunas ne veltui tituluojamas žaliausiu Lietuvos miestu, pasigrožėsime ne tik įspūdinga senamiesčio architektūra, bet ir gamta. Užkilsime pasigrožėti Kauno panorama, kuri atsivers nuo Kristaus prisikėlimo bažnyčios terasos. Vėliau, pasivaikščioję po miestą ir apžiūrėję jo įdomybes, keliausime grožėtis nepaprasta vieta – Santakos parku, kuris įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje, pačiame Kauno senamiestyje. Jo plotas – 12.69 ha. Parke išvysime Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią su Bernardinų vienuolyno ansambliu, Kauno kunigų seminariją, „Santakos“ stadioną. Beje, parke lankėsi net 2 popiežiai: Jonas Paulius II ir Pranciškus. Tad šioje vietoje galima pasisemti teigiamos energijos bei aplankyti Popiežiaus kalnelį ir aikštę…

Toliau mūsų lauks įdomi patirtis, išgyventi tamsoje, pasikliaunant tik pojūčiais. Aklinoje tamsoje bandysime įveikti „XXI amžiaus katakombų“ labirintus! Muziejų sudaro aštuonios skirtingos dalys: brasta, landa, sodas, pirmas slenkstis, riba, antras slenkstis, fragmentai, atmintis. Ekspozicija yra visiškai nematoma, ją pajusime tik per garso, lytėjimo bei uoslės pojūčius. Tai tarsi labirintas ar kliūčių ruožas – turėsime brautis pro kabančius daiktus, elastingas juostas, garsų, kvapų, pirštų lietimo erdves. Informacija pateikiama Brailio raštu ir įprastais ženklais bei užrašais.

Kelionės pabaigoje siautulingai švęsime pačias tikriausias Užgavėnes Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse! Čia galėsime triukšmingai pasilinksminti, prisivalgyti, juoku numarinti žiemą ir prižadinti pavasarį, o šventę vainikuos arši Lašininio ir Kanapinio dvikova bei iškilmingas Morės sudeginimas!

Kupini gerų įspūdžių apie 18 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-18 07:00
Grįžimas: 2023-02-18 18:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Apsilankymas Rumšiškių Užgavėnių šventėje – suaugusiems apie 10 Eur/asm., moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems – apie 5 Eur/asm.
 • Ekskursija tamsoje – apie 3 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.