Kaunas, interaktyvi paroda ir sukrečianti opera „Makbetas“

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 18 d. kviečiame keliauti į Kauną – pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, aplankyti interaktyvią parodą bei išvysti įtraukiančią operą „Makbetas“ Kauno valstybiniame muzikiniame teatre!

11.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmiausia keliaujame į Kauno širdyje – senamiestyje, arkikatedros pašonėje, buvusiuose vyskupų rūmuose, įkurtą kamerinę muziejaus erdvę, kurioje nuolat eksponuojamos senojo ir modernaus sakralinio meno parodos. Šį kartą išvysime parodą „Realybė IŠSIPLEČIA“. Pasitelkiant interaktyvią papildytos realybės funkciją, senosios dailės vertybės atgis kiekvieno lankytojo išmaniajame įrenginyje. Kūrinių realybė išsiplečia vienu iš trijų būdų. Vieni kūriniai atsivers animuotais pavidalais, vizualine kalba išplėtojant juose įamžintus pasakojimus arba atkuriant prarastas detales, kiti parodys giluminius, tik rentgenografinių nuotraukų pagalba matomus tapybos sluoksnius, trečiąją grupę sudaro kūriniai, kurių būklę galėsime palyginti prieš ir po restauravimo. Kūriniams pritaikytos papildytos realybės animacijos – tai nauja patirtis, suteikianti netikėtumo ir atradimo džiaugsmą.

Toliau gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Pasigrožėję Kauno senamiesčiu turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, susišildyti kavos puodeliu ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Kauno valstybiniame muzikiniame teatre išvysime psichologinę ir giliai mistinę W. Shakespear dramos „Makbetas“ muzikinę versiją. Naktis yra laikas, kai dieną sėkmingai slėptos tamsios mūsų paslaptys lenda į paviršių ir ima dirginti sąžinę. Naktį tai, kas išeina iš mūsų lūpų tampa nebekontroliuojama – ima veikti pasąmonė. Ir Ledi Makbet iš Giuseppe Verdi operos „Makbetas“ savo siaubingus nusikaltimus išduoda tik lunatikuodama vidurnaktį. „Makbetas“ – Verdi opera apie karvedį Makbetą, kuriam raganos išpranašauja Škotijos karalystės sostą. Makbeto žmona Ledi Makbet valdžios trokšta netgi labiau negu vyras. Ji įkalba vyrą nužudyti karalių ir taip pagreitina pranašystės išsipildymą. Ant Ledi Makbet pečių krinta vis daugiau ir daugiau žmogžudysčių, ji nebepajėgia jų slėpti ir neišlaiko. Vaikščiodama per miegus ji dainuoja ariją „Una macchia e qui tuttora“, kurios metu nuo rankų bando nuplauti kraujo dėmės. Ji suvokia, kad tai, kas padaryta, jau padaryta, ir nebėra kelio atgal…

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-18 11:30
Grįžimas: 2023-03-18 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Paroda „Realybė išsiplečia" – lankymas nemokamas.
 • G. Verdi Opera „Makbetas“ – apie 18 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.