Kaunas, ekskliuzyvinė sūrių degustacija ir pojūčių labirintas tamsoje!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. lapkričio 26 d. kviečiame keliauti po dar neatrastas Kauno vietas: neišsigąsti tamsos ir pasikliaunant tik pojūčiais pereiti labirintą bei užsukti pas tikrą prancūzą, kuris pavaišins gurmaniškais sūriais, kurių niekur kitur nerasite!

9.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Toliau mūsų lauks įdomi patirtis, ką reiškia gyventi tamsoje, pasikliaunant tik pojūčiais. Aklinoje tamsoje bandysime įveikti „XXI amžiaus katakombų“ labirintus! Muziejų sudaro aštuonios skirtingos dalys: brasta, landa, sodas, pirmas slenkstis, riba, antras slenkstis, fragmentai, atmintis. Ekspozicija yra visiškai nematoma, ją pajusime tik per garso, lytėjimo bei uoslės pojūčius. Tai tarsi labirintas ar kliūčių ruožas – turėsime brautis pro kabančius daiktus, elastingas juostas, grasų, kvapų, pirštų lietimo erdves. Informacija pateikiama Brailio raštu ir įprastais ženklais bei užrašais.

Po išties vertingos patirties, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Užsuksime į išties įdomią ir unikalią vietą – Kiemo galeriją. Prieš daugiau nei dešimtmetį į namą šiame kieme atsikraustęs menininkas Vytenis Jakas pastebėjo, kad kaimynai susvetimėję ir pamiršę bendrą kiemo praeitį. Čia gyvenusių žydų šeimų nuotraukas ėmęs perkėlinėti ant sienų V. Jakas sulaukė didelio palaikymo. Kieme vienas po kito randasi ir kiti objektai, savo pėdsakus palieka vis nauji menininkai, čia vyksta kaimynų šventės, nuolat užsuka turistai. Tik nepamirškite, kad čia gyvena žmonės, kurie turi teisę į ramybę.

Tokiame Sandėliuke dar tikrai nesat lankėsi! Visai netoli šurmuliuojančios Kauno stoties ir turgaus kvartalo, vingiuoja rami, raudonų plytų pastatų gatvelė. Į vieną iš jų ir užsuksime, kur sklinda prancūziškos muzikos garsai ir užsiuodžia skaniausi kvapai. Kuklus ir jaukus medžiu puoštas interjeras, besišypsantys šeimininkai ir sūriai, gausybė sūrio rūšių: pelėsiniai, ožkos pieno, su žolelėmis ir prieskoniais. Sūrio gurmanai čia pasijaus kaip devintam dangui! Sandėliuko šeimininkai papasakos kaip atskleisti tikrąjį kvapą ir skonį, išmokus derinti sūrius su gėrimais, užkandžiais. Išgirsime apie sūrio ypatybes, kilmę, nes kiekvienas sūris turi savo istoriją, kuri jo skoniui suteikia papildomą prieskonį. Degustacijos metu atsivers sūrių aromatų paletė…su taure gardaus vyn* degustuosime gurmaniškų ir karštų sūrių.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 20.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-11-26 09:00
Grįžimas: 2022-11-26 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Degustacija „Vieno prancūzo sandėliukas“ – apie 27 Eur/asm.
 • Aklųjų instaliacija – suaugusiems apie 3 Eur/asm., moksleiviams, senjorams, studentams apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.