Kasmetinis obuolių festivalis Duobelėje ir vyno degustacija!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 7 d. kviečiame pasigrožėti rudenėjančia Latvijos gamta, sudalyvauti kasmetinėje obuolių šventėje Duobelėje, apsilankyti restauruotoje pilyje bei padegustuoti žymiojo Tervetės vyno!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Latvijos miestelį Duobelę. Gido lydimi išvysime svarbiausias miestelio vietas. Pamatysime Šv. Trejybės bažnyčią, miesto laikrodį, rekonstruotą Turgaus aikštę, kurią puošia fontanai ir senasis šulinys.

Po ekskursijos aplankysime Livonijos ordino mūrinę pilį – seniausią pastatą Duobelėje bei valstybinės reikšmės kultūros paminklą. 1335–1347 m. Livonijos ordinas medinės žiemgalių pilies vietoje pastatė mūrinę pilį. Vėliau prie jos buvo pristatyta bažnyčia, įrengtas parkas. Tačiau bėgant metams, pilis buvo apleista ir pamažu sugriuvo. Vietos gyventojai byrančių sienų akmenis naudojo ir savo namų statymui. 2002 m. pradėtas Duobelės pilies griuvėsių konservavimas. 2018 m. buvo pradėtas projektas – griuvėsius paversti multifunkciniu centru, kuris būtų naudojamas kultūros, amatų, turizmo reikmėms. Po dviejų metų buvo pristatytas rezultatas – naujam gyvenimui prikelta Livonijos ordino pilis.

Kaip ir kasmet, pirmąjį spalio šeštadienį, Duobelėje organizuojama obuolių derliaus šventė. Šią dieną, obuolių tematika vyraus visur – dekoracijose, mugės prekybininkų prekystaliuose, edukaciniuose užsiėmimuose, žaidimuose bei skambančiose ansamblių dainose! Laisvas laikas pasivaikščioti po šventę, apžiūrėti nuostabius obelų sodus bei pasiklausyti muzikinių pasirodymų.

Kelionę užbaigsime Tervetėje. Tervetės vyno savininkai Dace ir Sandris Laizāni save apibūdina aistringais „vyno mylėtojais“ ir nori šią meilę vynui perduoti ir savo svečiams! Tervetės vynas pasižymi grynu skoniu ir aromatu. Tai pasiekiama dėl kokybiškų, natūralių uogų, augančių saulėtuose Žiemgalos soduose bei specialia gamybos technologija. Savininkai mums praves ekskursiją po vyninę ir vyno degustaciją su jaukiais pokalbiais apie vyno gamybą gražiame kaimo kraštovaizdyje ant Tervetės upės kranto. Priklausomai nuo sezono, padegustuosime įvairių vaisių ir uogų vyno, putojančių vyno ir brendžio. Šeimininkė Dace taip pat palepins ir skaniais užkandžiais – namine kepta duona ir sūriu.

Kupini gerų įspūdžių apie 19.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-07 07:00
Grįžimas: 2023-10-07 19:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro ir kelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Duobelės pilies lankymas – apie 5 Eur/asm. Gidas grupei iki 30 asmenų 30 Eur.
 • Tervetės vyno degustacija – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.