Kasmetinė Vilniaus knygų mugė – „Pasauliu netikiu, pasaka tikiu“!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. vasario 24 d. kviečiame keliauti į Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančią 24–tąją Vilniaus knygų mugę! Susitikti su mėgstamais ir atrasti naujus rašytojus, iliustruotojus ir knygų kūrėjus iš viso pasaulio, sudalyvauti įdomiausiose ir aktualiausiose diskusijose bei žinoma įsigyti ką tik išleistų knygų.

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į kiekvienais metais labai laukiamą Vilniaus knygų mugę! Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Šis skaitymą populiarinantis ir jį švenčiantis renginys kasmet į susitikimus su rašytojais, knygų pristatymus, diskusijas, koncertus, parodas, kūrybinius užsiėmimus ir kitas kultūrines veiklas sukviečia lankytojus iš visos Lietuvos. Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų ir kitų kultūros organizacijų iš Lietuvos ir užsienio šalių, įvyksta virš 500 įvairiausių renginių ir koncertų, o per keturias dienas mugę aplanko daugiau nei 50 tūkstančių lankytojų.

Neretai knygos į mugę atkeliauja tiesiai iš spaustuvės. Turėsime progą įsigyti naujausius lietuvių ir užsienio rašytojų kūrinius pirmi ir netgi gauti rašytojos ar rašytojo autografą.

Kaip ir kasmet, rengiami DISKUSIJŲ KLUBO pokalbiai aktualiomis temomis: dirbtinio intelekto ir jo kuriamo pasaulio, meno ir propagandos, nepamirštant vis dar vykstančio karo Ukrainoje. Kartu su Lietuvos audiosensorine biblioteka bus skiriamas dėmesys kitaip skaitantiems žmonėms.

Jaunųjų skaitytojų salės lankytojus džiugins naujų knygų gausa leidyklų stenduose ir įvairios kūrybinės veiklos bei scenoje vyksiantys renginiai. Salėje veiks Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira BIBLIOTEKŲ ERDVĖ, vaikų knygų kūrėjai kvies į dirbtuves KŪRYBOS ERDVĖJE BE FORMULIŲ. JAUNIMO TAŠKE bus galima dalyvauti diskusijose apie labiausiai rūpinčius dalykus. Pačių mažiausių skaitytojų lauks jaukaus KNYGŲ STARTO kampelio sumanytojai.

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų lauks unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė, organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu. Tai – didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų.

Sužinoję daug naujienų apie literatūrinį pasaulį ir apsirūpinę naujomis knygomis apie 17 val. keliausime namo, apie 19 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-02-24 08:00
Grįžimas: 2024-02-24 19:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vilniaus knygų mugės bilietas – suaugusiems apie 10 Eur/asm., moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 9 Eur/asm. (Galima pirkti internetu www.kakava.lt arba vietoje. Vietoje bilietai gali brangti).
 • Nemokamai įleidžiami:
 • – vaikai iki 7–erių metų (būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą);
 • – neįgalieji su 1 lydinčiu asmeniu (bazinis darbingumas 0–25% );
 • – su specialiaisiais poreikiais (sulaukus pensinio amžiaus);
 • – sunkus neįgalumo lygis (vaikams iki 18 m.).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.