Karališkoji Krokuva, Veličkos druskų kasyklos ir Zakopanės kalnai!

KAINA
229 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugpjūčio 25–27 d. kviečiame apsilankyti nepaprastame valdovų mieste – Krokuvoje, pasigrožėti įspūdingu kalnų papėdėje įsikūrusiu kurortu Zakopane ir nusileisti į kvapą gniaužiantį 135 m gylį po žeme paslaptingose druskų kasyklose!

1 DIENA

3.30 val. ryte išvykimas iš Panevėžio, kelionė per Lenkiją.

Atvyksime į nuostabiąją Krokuvą. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Miestas visada buvo lenkų kultūros etalonas, šalies kultūros sostinė. Mūsų lauks ekskursija po autentišką miestą su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Vakarinis pasivaikščiojimas po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis nepaliks abejingų miesto grožiui: senamiestyje aplankoma viena didžiausių Europoje – Turgaus aikštė – viduramžių laikus menanti prekybinė aikštė apsupta istorinių pastatų, rūmų ir bažnyčių. Toliau bus vienu iš Krokuvos simbolių tapusi Šv. Marijos bazilika (jos didžiausia puošmena yra Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius) – bokšte kas valandą pasigirsta trimitu atliekamas Marijos himnas. Praeidami pro Šv. Floriono vartus galėsime pasijusti lyg karaliai – tai buvo pagrindinis karalių įėjimas, kai šie grįždavo namo iš pergalingų mūšių. Dėl šios priežasties vartai dar vadinami „Šlovės vartais“. Pamatysime ir Krokuvos barbakaną – 1498 metais gotikiniu stiliumi pastatytą gynybinį įtvirtinimą. Tai vienas iš trijų gynybinių įtvirtinimų, išlikusių Europoje. Akis trauks ir Žalgirio mūšio paminklas skaičiuojantis jau 110 metų. Pasigrožėjus vaizdais bus skirtas laisvas laikas Krokuvoje.

Po dienos pilnos įspūdžių mūsų lauks nakvynė viešbutyje. Laisvas laikas.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame pasigrožėti įspūdinga Vavelio katedra. Nepamirštamoji Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra. Šis kompleksas – buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Kartu su Krokuvos senamiesčiu Vavelis yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąraše. Šventųjų Stanislovo ir Vaclovo katedra ne tik graži, ji svarbi tuo, kad joje vykdavo Lenkijos monarchų karūnacija. Čia taip pat nuo XIV a. buvo laidojami Lenkijos karaliai. Valdovams pridedant papildomas laidojimo koplyčias katedra daug kartų buvo išplečiama ir perstatoma. Svarbu ir tai, kad Žygimanto bokšte kabo pats žinomiausias Lenkijoje Žygimanto varpas su Lietuvos vytimi ir Lenkijos ereliu – parodydamas mūsų šalių persipynusią istoriją. Gotikinė Vavelio pilis buvo pastatyta Kazimiero III-ojo nurodymu ir susideda iš keleto statinių išdėstytų aplink centrinį rūmų kiemą. XIV a. pilis buvo atstatyta Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos ir jo žmonos Jadvygos.

Toliau mūsų laukia kelionė į nepaprastą, aukščiausiai virš jūros lygio esantį Lenkijos kalnų kurortą, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Pasivaikščiojimas vaizdingiausia kurorto gatve – Krupuvki, kuri atspindi gyvą kalnų gyventojų folklorą bei architektūrinių stilių įvairovę gatvės pastatuose. Keltuvu pakilsime į Gubaluvkos kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Tatrų, Gorcų, Pieninų ir Beskidų kalnų panorama.

Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Veličkos druskų kasyklas – visame pasaulyje žinomą turistinį objektą. Čia laukia unikalūs reginiai buvusiose kasyklose nusileidžiant į 135 m gylį, besigrožint žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsime su šachtos ir druskos kasybos istorija. Su druskų kasyklomis baigsime kelionę ir pajudėsime namų link.

Kelionė per Lenkiją. Apie 1.30 val. nakties grįžimas į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-08-25 03:30
Grįžimas: 2023-08-27 01:30

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vavelio katedra – suaugusiems apie 22 PLN/asm, mokiniams, studentams ir senjorams apie 15 PLN/asm. Audio gidas 6 PLN/asm.
 • Keltuvas į Gubaluvkos kalną (į abi puses) – suaugusiems apie 35 PLN/asm., mokiniams, studentams ir senjorams apie 28 PLN/asm.
 • Veličkos druskų kasyklos – suaugusiems apie 26 Eur/asm. (119 PLN), mokiniams apie 21 Eur/asm. (99 PLN), studentams ir senjorams apie 24 Eur/asm. (109 PLN).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.