Karališkasis Birštonas ir SPA malonumai „Eglės sanatorijoje“

KAINA
50 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 14-15 d. kviečiame skirti kokybiško laiko sau ir keliauti į karališką kurortą – Birštoną! Pasilepinti „Eglės sanatorijos“ teikiamais SPA malonumais, sudalyvauti dzūkiškų bandų edukacijoje bei aplankyti žavingąjį Kauną.

1 DIENA

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Dieną pradėsime mėgaudamiesi pasakiškais vaizdais nuo Birštono apžvalgos bokšto. Apžvelgti Nemuną galima nuo 30 iki 70 metrų virš upės pakilusių šlaitų. Tokie aukščių skirtumai Lietuvoje gana reti ir reginiai nuo jų kartais užgniaužia kvapą savo žavesiu bei palieka neišdildomą įspūdį. Vis tik visada kyla klausimas: „Kaip pamatyti kraštovaizdį neskridus, kaip pasijausti tarp dviejų Nemunų?“. Kad galėtume pasijausti kaip paukščio skrydyje ir pamatyti kraštovaizdžio įvairovę, įkopsime į apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje.

Atvykus į Dzūkijos kraštą, privalu paragauti dzūkų labai mėgstamo ir giriamo tradicinio patiekalo – dzūkiškų bandų. Sudalyvausime edukacijoje kurioje ne tik paragausime gardžiųjų bandų, bet ir susipažinsime su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimo technika – ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Turėsime galimybę ir patys prisidėti prie bandų kepimo, pašaudami nuo ližės į krosnį.

Toliau mūsų laukia ekskursija po Birštoną. Birštonas – karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Gerą reputaciją Birštonui kuria natūrali gamtinė aplinka, kurioje puoselėjama kurorto svečių ramybė ir saugumas. Kurortinio gydymo Birštone pradžia siejama su 1846 m., todėl šis kurortas yra vieta, nuo seno apdovanota natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu.

Laisvas laikas ir poilsis. Pasigrožėję miestu keliaujame pailsėti bei pasilepinti į vaizdingame Lietuvos upių tėvo – Nemuno – kilpų regioniniame parke įsikūrusį gyvenamąjį kompleksą su gydymo centru – „Eglės sanatorija“. Sanatorija įsikūrusi unikalioje vietoje, tad pro sanatorijos langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas. Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, sanatorija kviečia sveikatos ir jėgų pasisemti iš gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, išgaunamų iš privačių „Eglės sanatorijos“ gręžinių ir telkinių, pasilepinti „Gintaro SPA“ atliekamais ritualais, SPA centro relaksacinėmis procedūromis bei kitomis svečiams skirtomis procedūromis, kurių „Eglės sanatorijoje“ Birštone atliekama daugiau nei 100. Laikas sau bei poilsis yra labai svarbus mūsų gerai savijautai, todėl neribotai galėsime naudotis sanatorijos teikiamais malonumais, procedūromis.

Po malonių ir atgaivinančių procedūrų, pageidaujantys galės pavakarieniauti. Po vakarienės, nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

SPA, atgaivinančios procedūros ir poilsis.

Atsigavę ir pailsėję vykstame į Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Pasigrožėję Kauno senamiesčiu turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Pailsėję ir kupini gerų įspūdžių apie 19.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-14 07:00
Grįžimas: 2023-01-15 19:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir neribotu SPA lankymu – apie 70 Eur/asm.
 • Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikams apie 5 Eur/asm.
 • Vakarienė „Eglės sanatorijoje“ (švediškas stalas) – apie 17 Eur/asm. (pageidaujant).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.