Kalėdinis Vilnius ir magiškas Lumina šviesų parkas!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 2 d. kviečiame į kelionę po kalėdinę sostinę. Vilniuje nėra kada nuobodžiauti! Tai miestas, kupinas veiksmo, meno, įkvėpimo, istorijos ir netikėtų atradimų. Kviečiame aplankyti jau antrą kartą į Lietuvą atkeliavusį Lumina meninių šviesų instaliacijų parką, taip pat apsilankysime cinamonu kvepiančioje kalėdinėje mugėje bei išvysime kaip ir kasmet nustebinančią kalėdinę eglutę!

10.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Neries ir Vilnelės upių santakoje įsikūręs Vilnius apjungia įvairų kultūros paveldą ir didžiuojasi unikaliu Senamiesčiu. Šimtametė architektūra, modernūs pastatai ir nepaliesta gamta pačioje miesto širdyje kuria nepakartojamą harmoniją – Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių. Tačiau šiuolaikinė miesto atmosfera neatsiejama nuo Senamiesčio istorijų ir legendų. Ekskursijos po senamiestį metu mūsų laukia Vilniaus rotušės aikštė, kurioje kadaise virė miesto gyvenimas. Visiems gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus. Tai tik dalis Vilniaus, kurį pamatysime…

Pasivaikščioję po senamiestį keliausime į Rotušės aikštę aplankyti kalėdinę eglutę bei pasidairyti lauktuvių šventinėje mugėje. Vilniaus miesto eglės jau kelis kartus pateko į gražiausių Kalėdų eglių dešimtuką. Pernai viena brangiausių eglių tituluota Vilniaus eglė nepaliko abejingų. Kuo Vilniaus eglutė mus nustebins šiais metais?!

Vyksime į kerintį „Lumina“ meninių šviesų instaliacijų parką. „Lumina“ parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje. Šiais metais „Lumina” šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje. Lietuvoje parkas veiks vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. „Lumina“ šviesos instaliacijų parkas – tai ne tik pramoginis, bet ir edukacinis, meninis projektas, kur bus galima išvysti ir originalių Lietuvos bei Lenkijos menininkų sukurtų darbų, susipažinti su šviesos kilme. Ar tik saulė, mėnulis ir žvaigždės skleidžia mums šviesą? O gal ir knyga? Kviečiame į šviesos kelionę, kurioje patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją. Šias metais „Lumina“ parkas nušvis L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais. Parko lankytojai sutiks Skrybėlių, Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška. Taip pat beveik 2 km ilgio take bus galima stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse. Parkas jums padovanos puikią kalėdinę nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus.

Su geromis emocijomis ir įspūdžiais apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-02 10:00
Grįžimas: 2023-12-02 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • „Lumina“ šviesų parkas – apie 16 Eur/asm., vaikams iki 18 metų, studentams iki 26 metų (turintiems ISIC arba LSP studento pažymėjimą), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims – apie 14 Eur/asm. Vaikams iki 2 metų – nemokamai.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.