Kalėdinis Kaunas ir atsinaujinęs Zoologijos sodas!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 23 d. kviečiame keliauti į kalėdinėmis girliandomis pasidabinusį Kauną, pasigrožėti angeliška eglute bei apsilankyti atsinaujinusiame Zoologijos sode!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į kalėdinį Kauną. Pirmiausia keliaujame į ką tik naujai duris atvėrusį Lietuvos Zoologijos sodą! Nuostabą kels ne tik atsinaujinusi aplinka, nauji gyvūnų namai, bet ir edukacinės interaktyvios erdvės. Sode išvysime net 149 skirtingas gyvūnų rūšis, kurių 50 saugomos. Iš viso Zoologijos sode šiuo metu gyvena 3000 gyvūnų, iš kurių, 30 iki renovacijos nematyti gyvosios gamtos atstovai. Lietuvos zoologijos sode susipažinsime su pasaulio gyvūnijos įvairove, nykstančiomis rūšimis bei Lietuvoje esančia flora ir fauna.

Tęsiame kelionę po Kauną. Pasivaikščiosime po šventinį senamiestį, apžiūrėsime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Laisvės karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų ir Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Kiekvienais metais Kaunas nesiliauja stebinti išskirtine ir unikalia kalėdine eglute. Šie metai ne išimtis. Keliaujame į rotušės aikštę pasigrožėti angeliška kalėdine eglute. Aplink eglutę įsikūręs Kalėdų miestelis ir lengva it plunksna žaliaskarė užburs šventine nuotaika. Čia rasime dovanų idėjų, skanių desertų bei karštų gėrimų. Galėsime smagiai praleisti laiką ir išsiųsti sveikinimus draugams ar artimiesiems. Mažųjų lauks net pats Senelis Kalėda. Laisvas laikas papramogauti kalėdiniame miestelyje ir papietauti.

Kupini šventinės nuotaikos apie 18.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-23 08:00
Grįžimas: 2023-12-23 18:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Lietuvos Zoologijos sodas – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikas nuo 3 iki 18 metų studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 5 Eur/asm., vaikams iki 3 metų nemokamai.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.