Kalėdinis Gdanskas ir meduoliais kvepianti šventinė mugė!

KAINA
135 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 3-4 d. kviečiame į magišką kelionę po nepakartojamo grožio miestą Gdanską, pasinerti į kalėdinį šurmulį vienoje iš įspūdingiausių ir unikaliausių Kalėdinių mugių bei pasigrožėti žiema kurorte prie Baltijos jūros! Registracija tel. +370 637 53 161

1 DIENA

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į vieną seniausių ir gražiausių šiaurinės Lenkijos miestų – Gdanską. Pažintį su miestu pradedame nuo senamiesčio. Praeisime Karališkuoju keliu, kuris veda pro miesto vartų kompleksus: Aukštutinius, kurie kadaise buvo pagrindiniai miesto vartai, prie kurių pasitikti garbingiausi miesto svečiai, Auksinius – ant kurių fasado matomos figūros, reprezentuojančios gerąsias Gdansko gyventojų savybes ir Žaliuosius – buvusią karalių rezidenciją, kurioje šiandien rasime Nacionalinį muziejų. Toliau centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusi pagrindinio miesto turgaus vaidmenį. Akį trauks 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą yra vienas pagrindinių miesto simbolių, vietiniams gyventojams jis toks brangus, jog Antrojo pasaulinio karo metais su kitais ypatingos reikšmės objektais jis buvo išmontuotas ir paslėptas. Dėmesį prikaustys prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai. Negalima pamiršti ir kitų įspūdingų objektų: Šv. Marijos bažnyčios – didžiausios iš plytų sukonstruotos katedros Europoje, kurios bokštas siekia 77 metrų aukštį. Šventovė – neblogas orientyras paklydusiems turistams (ji išsiskiria dar kai kuo – katedroje esantis astronominis laikrodis, dekoruotas biblinėmis figūromis, rodo ne tik mums įprastą laiką, bet ir pasninko datas ir Mėnulio fazes).

Pasiruoškite patirti nepakartojamų įspūdžių, nes toliau mūsų laukia atrakcionas – „AmberSky“. Apžvalgos ratu pakilsime į 50 metrų aukštį. Iš saugių ir patogių kabinų mums atsivers nepakartojama Gdansko panorama. Išvysime žavingiausias miesto vietas: senamiestį, laivų prieplauką, kalvas ir Helio pusiasalį. Pasivažinėjimas apžvalgos ratu truks apie 15 kvapą gniaužiančių minučių.

Pasigrožėjus Gdansko panorama iš „paukščio skrydžio“, sekdami meduolių, cinamono ir karšto šokolado kvapais, sugrįšime į pagrindinę miesto aikštę, kur pasinersime į tikrą kalėdinę pasaką. Kalėdinėmis dekoracijomis pasipuošę prekystaliai, rankų darbo dovanėlės, dailūs eglutės žaisliukai, tradiciniai vafliai, saldžiausi šventiniai saldainiai ir karuselės – tai tik maža dalis to, ką išvysite vienoje iš gražiausių kalėdinių mugių Lenkijoje, kai kurie sako, kad ir visoje Europoje. Mugė vyks ne tik pagrindinėje aikštėje, bet ir tęsis po gretimas gatveles bei turgaus aikštę.

Kiekvienais metais Kalėdų mugės peizažas praturtinamas įtraukiant naujus komponentus. Šių metų naujiena – 5 metrų aukščio vartai, primenantys Advento žvakių vainiką, o viršuje – apžvalgos aikštelė. Vartai taip pat turi svarbią paskirtį: juos puošia didžiausias Gdansko Advento kalendorius, kasdien atveriantis naujus langus ir skaičiuojantis laiką iki laukiamiausios metų šventės.

Po ilgos kelionės ir kupini gerų įspūdžių, keliausime į viešbutį pailsėti.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Magišką savaitgalį tęsime aplankydami kurortinį miestelį Sopotą. Įsitikinsime, kad tai ne tik jūra ir paplūdimiai, žiemą šis miestelis ne mažiau žavingas nei vasarą. Praeisime pačiu populiariausiu ir labiausiai lankomu objektu – medine prieplauka. Prieplaukos pradžioje, akį patrauks Sopoto švyturys, pastatytas kaip Grand SPA komplekso dalis. Jo dizainas gana išradingas, nes pagrindinė konstrukcijos funkcija buvo katilo, šildančio SPA vandenį, kaminas. Architektas sugalvojo kaminą užmaskuoti, aplink jį pastatant apžvalgos bokštą ir švyturį. Akmeniniais sraigtiniais laiptais galėsime pakilti 135 laipteliais į 25 m apžvalgos platformą, iš kurios atsivers žiemiška Sopoto panorama.

Kitas objektas, kurį privalu pamatyti lankantis Sopote – kreivasis namas. (ul. Haffnera 6, Sopot) Pasigrožėję keistoka, bet žavinga architektūra, leisimės gilyn triukšmingiausia ir populiariausia gatve Sopote. Gatvė „Monciak“ , kitaip dar „Monte Casino herojų gatvė“, pavadinta Antrojo pasaulinio karo metu vykusio mūšio tarp Lenkijos ir Vokietijos žuvusiųjų garbei.

Laisvas laikas pasivaikščioti kalėdinėmis dekoracijomis pasipuošusia pagrindine Sopoto gatve, sušilti jaukioje kavinukėje ar įsigyti prisiminimus keliančių suvenyrų.

Turiningai praleidę savaitgalį apie 24 val. grįžtame į Panevėžį.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-03 05:00
Grįžimas: 2022-12-04 00:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Apžvalgos ratas „AmberSky“ – apie 30 PLN/asm. (apie 6,40 Eur/asm.)
 • Švyturio apžvalgos aikštelė – apie 9 PLN/asm. (apie 2 Eur/asm.)

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.