Kalėdiniai Trakai – pilis, šokolado muziejus ir kūčiukų kepimas!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 2 d. kviečiame vykti į netolimą, bet turiningą kelionę į Trakų kraštą – aplankyti artėjančioms šventėms jau pasiruošusius ir pasipuošusius Trakus, apsilankyti gardžiame šokolado muziejuje bei išmokti kepti tai, be ko Kūčios ir Kalėdos neįsivaizduojamos – kūčiukų!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kalėdoms pasipuošusiuose Trakuose mūsų lauks ekskursija „Trakų senamiestis ir pilys”. Gido lydimi, pasivaikščiosime Karaimų gatve, pamatysime karaimų namus, kurių 3 langai tradiciškai žvelgia į gatvę. Šioje gatvėje stovi karaimų maldos namai – Kenesa. Apžiūrime Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką, Trakų miesto globėjo, Šventojo Jono Nepomuko koplytstulpį. Apžiūrėsime Trakų kalėdų eglutę ir kitus miesto papuošimus.

Savo kelionę po šventinius Trakus tęsime Trakų salos pilyje – gotikiniame šedevre Galvės ežero saloje, į kurį nutiestas vienas gražiausių pėsčiųjų tiltų. Pilis pastatyta kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva XIV a. II pusėje – XV a. 1–ajame dešimtmetyje. XV a. ši pilis buvo viena iš LDK valdovų rezidencijų.

Pasigrožėję geriausiai žinomu Trakų atributu – pilimi, keliausime mokytis kepti svarbiausio Kūčių bei Kalėdų stalo patiekalo – kūčiukų. Kūčiukai, prėskučiai arba šližikai – tradicinis lietuvių Kūčių vakarienės patiekalas. Edukacijos metu sužinosime apie kūčių valgius, darbus, papročius, žaisime žaidimus, kiekvienas pasigamins kūčiukų.

Išmokę kepti kūčiukus keliausime į šokolado muziejų, kur mus stebins iš šokolado iškilę realaus dydžio indėnai, princesės, gyvūnai ir kiti saldūs šokolado muziejaus eksponatai. Pasigardžiavus akimis turėsime progą apsipirkti šokolado parduotuvėje ir parsivežti gardžių, rankų darbo skanėstų, kuriais galėsime pasimėgauti ne tik patys, bet ir padėti po Kalėdų eglutėmis…

Po nepamirštamos dienos praleistos Kalėdiniame mieste ant vandens apie 20.00 val. grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-02 08:30
Grįžimas: 2023-12-02 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Trakų pilies muziejus – suaugusiems apie 10 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams apie 5 Eur/asm. (gido ekskursija grupei iki 30 asmenų apie 30 eurų)
 • Kūčiukų kepimo edukacija – apie 10 Eur/asm.
 • Šokolado muziejaus lankymas – suaugusiems apie 5 Eur/asm. senjorams, studentams, moksleiviams apie 3 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.