Kalėdinė Ryga, šventinė mugė ir garsioji G. Verdi opera „Aida“!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 10 d. kviečiame pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusią Rygą ir išvysti spalvingumu ir didingumu išsiskiriančią, vieną žinomiausių Giuseppe Verdi operų „Aida“!

11.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į kalėdinę Rygą – didžiausią Baltijos šalių sostinę, kuri graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu atskleidžia kitomis, ryškesnėmis spalvomis. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kiekvienais metais, Ryga stebina nuostabiomis kalėdinėmis mugėmis. Laisvas laikas pasivaikščioti po meduoliais ir karštu vynu kvepiančias Rygos senamiesčio gatves bei muges, ar tiesiog pasimėgauti sėdint jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos, karšto vyno ar arbatos puodeliu.

Pasigrožėję šventiniu miestu keliausime į Rygos operos ir baleto teatrą, pasimėgauti nuostabia ir kerinčia G. Verdi muzika. Operos „Aida“ veiksmas vyksta senovės Egipto karalystėje, ir pasakoja Egipto kariuomenės vado Radameso ir etiopės vergės Aidos meilės istoriją. Šioji tampa iš tiesų komplikuota, nes Radamesą taip pat myli Egipto faraono dukra Amneris… Tačiau siužeto dramą sudaro ne vien meilės istorija, tai ir pareigos, ištikimybės savo šaliai, patriotizmo konfliktas su asmeniniais emociniais išgyvenimais. Egipto didybę ir herojų aistras išraiškingai perteikia operos muzika, joje gausu nuostabių arijų, chorų, įspūdingų scenų. O pergalingos Radameso sugrįžimo scenos triumfo trimitai, ko gero, skamba net ir nemačiusių šios operos atmintyje.

Pasimėgavę nuostabia muzika, keliaujame namų link. Apie 1.00 val. nakties grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-10 11:00
Grįžimas: 2023-12-10 01:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilieto kaina – apie 18-35 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.