Kalėdinė Ryga, Meno muziejus ir saldi „Laima“ šokolado pasaka!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 2 d. kviečiame į kelionę po saldųjį „Laimos“ šokolado muziejų, pasigrožėti nuostabia ir didžiausia užsienio meno kolekcija Latvijoje bei pasivaikščioti po Latvijos širdį – Rygą!

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvyksime į „Laimos“ šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Edukacijos metu ne tik padegustuosime, bet ir patys pasigaminsime saldainių iš juodo ar pieniško šokolado su pasirinktu įdaru. Po šokoladinių saldainių gamybos galėsime įsigyti šokoladinių lauktuvių firminėje „Laimos“ šokolado parduotuvėje.

Pasigardžiavę saldumynais vyksime į „Lido“ pramogų centrą, kuriame koncertuoja Kalėdų seneliai, stovi ištaiginga eglutė. Norintys galės papietauti.

Leidžiamės į ekskursiją po šventiškai pasipuošusią Rygą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kelionę užbaigsime pasakiško grožio Rygos meno muziejuje. Tai unikalus valstybinės reikšmės architektūros paminklas. Jis buvo pastatytas 1852–1855 m., imituojant Venecijos renesanso rūmų formas, kurios simbolizuoja turtus ir gausą. Pastatas pastatytas pagal vokiečių architekto iš Sankt Peterburgo Haraldo Juliaus fon Bosse projektą. Muziejuje yra šešios nuolatinės ekspozicijos kurias sudaro per šimtmečius sukauptos Rygos užsienio meno kolekcijų. Meno muziejus Rygos birža save pozicionuoja kaip kultūrinių mainų vietą, kur meistriškumas svarbesnis už menininko tautybę. Didelė parodų salė su įspūdingomis škotiško granito kolonomis, kuri iki muziejaus atidarymo buvo pagrindinė biržos prekybos salė, yra svarbių tarptautinių meno parodų projektų vieta, o istoriniuose Schar ir Cavitzel rūsiuose įsikūrę interesų klubai.

Kupini nepakartojamų įspūdžių keliaujame namų link, apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-02 07:00
Grįžimas: 2023-12-02 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Laima“ šokolado edukacija – suaugusiems apie 17 Eur/asm., vaikams apie 15 Eur/asm. Gidas apie 20 Eur grupei iki 25 asmenų.
 • Rygos meno muziejus „Rygos birža“ – apie 6 Eur/asm., studentams, senjorams apie 3 Eur/asm., moksleiviams apie 2 Eur/asm. Gidas grupei apie 40 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.