Kalėdinė Ryga ir nuostabi F. Leharo operetė „Linksmoji Našlė“

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 11 d. kviečiame pasivaikščioti po kalėdinę Rygą, apsižvalgyti kalėdinėje mugėje bei išvysti operetę „Linksmoji Našlė“ Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre!

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po šventiškai pasipuošusią Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kiekvienais metais, Ryga stebina nuostabiomis kalėdinėmis mugėmis. Karštas vynas, meduoliai, skrudinti migdolai, kalėdinė arbata ir kava, gardžiai rūkyta mėsa ir mėsos gaminiai bei rankų darbo dovanėlės ir suvenyrai – tai tik maža dalis, ką galima rasti puošniuose kalėdiniuose nameliuose Katedros aikštėje! Laisvas laikas pasivaikščioti meduoliais ir karštu vynu kvepiančiomis Rygos gatvelėmis bei mugėmis, ar tiesiog pasigrožėti sėdint jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos puodeliu.

Toliau mūsų laukia nuostabioji „Linksmoji Našlė“. Nuo premjeros Vienoje 1905 metais F. Leharo operetė „Linksmoji našlė“ tapo viena sėkmingiausių ir dažniausiai statomų visų laikų operečių. Per pirmuosius savo gyvavimo metus užkariavusi visas Europos scenas ir pakerėjusi kelių žemynų muzikinių teatrų publiką, operetė „Linksmoji našlė“ nepraranda žavesio jau ilgiau nei šimtmetį. Keletas pasaulinio garso šlageriais virtusių melodijų, užliejančių sielą svaiginančiais smuiko garsais, neįmantrus, smagiai intriguojantis siužetas, aistringi vengriški šokiai užburs ir neleis atsitraukti nei akimirkai.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-11 08:00
Grįžimas: 2022-12-11 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operetės bilietas – apie 9 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.