Kalėdinė Ryga ir didžiausia kalėdinė mugė Baltijos šalyse!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 16 d. kviečiame pasinerti į kalėdinio apsipirkinėjimo šurmulį ir apsilankyti dydžiu bei prekių gausa stebinančioje kalėdinėje mugėje Rygoje!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į didžiausią ir įspūdingiausią kalėdinę mugę Baltijos šalyse! Čia, po vienu stogu susirinko daugiau nei 500 prekybininkų, amatininkų ir kūrėjų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Medžio dirbinių, tekstilės gaminių, kūrybinių rankdarbių, skanėstų, žaidimų bei knygų gausa patenkins net išrankiausią lankytoją. Pakili šventinė atmosfera, džiugios kalėdinės dainos ir viliojantis šviežių skanėstų kvapas, pavers apsipirkinėjimą tikra pramoga! Renginio metu, taip pat bus daug smagių užsiėmimų ir linksmybių, skirtų vaikams ir šeimoms. Jei dar neturite kalėdinių dovanėlių draugams ir artimiesiems, čia tikrai jas rasite!

Apsipirkę ir pakilios šventinės nuotaikos, keliaujame į Rygos senamiestį, kur turėsime laisvo laiko pasistiprinti ar pasivaikščioti po Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę, kur Kalėdų Senelis yra nuolatinis Domo aikštės kalėdinio turgaus lankytojas! Saldus keptų migdolų aromatas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas – viskas aiškiai byloja, kad Kalėdos artėja. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailininkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams – gintaro ir sidabro papuošalai. Kiekvienas išsirinks savo kalėdinį stebuklą…

Sutemoms apgaubus miestą ir sušvitus kalėdinėms girliandoms, leisimės į vakarinę ekskursiją po Rygos senamiestį. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 21.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-16 08:00
Grįžimas: 2023-12-16 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.