Kalėdinė Ryga, didžiausias turgus Europoje ir šviesų sodas!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 23 d. kviečiame keliauti į ištaigingai šventėms pasipuošusią Rygą. Pasidairyti kalėdinėje mugėje, apsipirkti kalėdiniam stalui Rygos turguje – viename didžiausių Europoje bei pasivaikščioti po latvių legendomis įkvėptu Žiemos šviesų sodu!

8.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Leisimės į šventinės nuotaikos kupiną ekskursiją. Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Užsuksime ir į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas – viskas aiškiai byloja, kad Kalėdos artėja. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams – gintaro ir sidabro papuošalai. Kiekvienas išsirinks savo kalėdinį stebuklą…

Lankomės įspūdingame Centriniame Rygos turguje. 1930 m. atidarytas turgus, dabar yra laikomas vienu didžiausių ir moderniausių visoje Europoje, o jame kasdien apsilanko nuo 80 tūkst. iki 100 tūkst. žmonių. Čia galėsite nusipirkti šviežių daržovių, egzotiškų vaisių paskanauti vos praeitą naktį rūkyto ungurio, įsigyti pramoninių prekių arba tiesiog leistis į įdomų pasivaikščiojimą po Rygos centrinį turgų, kuris atrodo išties įspūdingai. Dar XX amžiaus 3-ąjį dešimtmetį statyti architektūriniu požiūriu išskirtiniai turgaus paviljonai iš pradžių buvo naudojami kaip angarai kariniams orlaiviams ir tik vėliau nuspręsta juos naudoti kaip turgaus paviljonus. Rygos centrinis turgus yra unikalus ne tik dėl savo paviljonų, bet ir senųjų sandėlių, vadinamųjų „spīķeri“, kur šiandien yra įsikūręs kūrybinių industrijų kvartalas.

Apsipirkę kalėdiniam stalui ir kupini šventinės nuotaikos, keliaujame pasigrožėti jau penktus metus organizuojamu Žiemos šviesos sodu! Latvijos etnografiniame muziejuje po atviru dangumi leisimės į nepaprastą kelionę po trisdešimt devynis stebuklų pasaulius. Latvių dainomis, pasakėčių ir pasakų herojais įkvėptos šviesos instaliacijos sukurs magišką ir jaukią atmosferą. Vaikščiodami parku susidursime su paslaptingais uodais, minsime mįsles, klausysime bičių giedojimo saulėgrįžoje ir net pasodinsime stebuklingą pupą! Po pasivaikščiojimo susišildyti pakvies parko teritorijoje veikianti „Solstice Cafe“ kavinukė.

Šventiškai nusiteikę ir nusipirkę Kalėdinių lauktuvių vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21.30 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-23 08:30
Grįžimas: 2023-12-23 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Žiemos šviesų sodas – suaugusiems apie 12 Eur/asm., moksleiviams ir senjorams apie 6 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.