Kalėdinė pasaka Raudondvaryje, gintaro dirbtuvės ir žėrintis Kaunas!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 3 d. kviečiame keliauti į kalėdine pasaka virtusį Raudondvario dvarą, susipažinti su grafu Tiškevičiumi, pasigaminti žėrinčių kalėdinių papuošimų, atsigerti gintaro arbatos, pasivaikščioti po kalėdinę mugę bei aplankyti šiais metais „Žvaigždžių takai“ tema pasipuošusią Kauno eglutę.

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Raudondvarį virtusį tikra kalėdine pasaka. Šviesomis nutviskusi čiuožykla, spygliuočių šakomis kvepiantis kalėdinės mugės miestelis, kuriame galima ne tik išgerti arbatos su meduoliais, bet ir įsigyti originalių, niekur nematytų, Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje reziduojančių menininkų sukurtų šventinių aksesuarų. Teatralizuotos ekskursijos metu kartu su pačiu grafu Tiškevičiumi susipažinsite su Raudondvario dvaro istorija ir iškiliausiais jo valdytojais. Pakeliausite laiku nuo Renesanso iki XX a. pradžios. Išgirsite garsiąją Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją bei sužinosite, kaip jie buvo susiję su Raudondvario dvaru. Susipažinsite su Raudondvario dvarą kultūros ir meno židiniu pavertusių grafų Tiškevičių šeima, jų gyvenimu bei pramogomis, ekscentriškais pomėgiais, vertusiais „per galvą verstis“ dvaro tarnus. Taip pat, sužinosite kokį egzotinį gyvūną dvare laikė aistringas fotografas ir keliautojas grafas Benediktas Henrikas Tiškevičius ir kokie turtai buvo sukaupti dvare. Ekskursijos metu ne tik pasivaikščiosite po dvaro parką, aplankysite buvusį dvaro žirgyną (dabartinį menų inkubatorių), bet ir apžiūrėsite pilies menes.

Susipažinę su dvaro istorija, keliausime į „Amber area“ gintaro dirbtuves, pasigaminti unikalių kalėdinių papuošimų. Kūrybinėse dirbtuvėse gaminsime burbulinius eglutės žaisliukus, namų angelus ir kitokias širdžiai mielas kalėdines puošmenas. O žaisliukų puošimui naudosime ryškiaspalvius gintarus. Kūrybinių dirbtuvių metu kalbėsime apie eglutės puošimo tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje, jaukiai įsitaisę šildysimės gintaro arbata!

Pasigaminę kalėdinių dekoracijų turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po tikra kalėdine pasaka virtusį Raudondvario dvaro kiemą, pasigrožėti dieviška eglute, pasivaikščioti po kalėdinę mugę, galbūt net pačiaužyti po atviru dangumi.

Sekantis mūsų sustojimas bus kalėdinis Kaunas. Pasivaikščiosime po šventinį senamiestį, apžiūrėsime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Laisvės karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų ir Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv.Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Laisvas laikas pasigrožėti Rotušės aikštėje įsitaisiusia žėrinčia kalėdine eglute, kurios tema „Žvaigždžių takai“ įkvėpta M.K.Čiurlionio. Kalėdų miestelis šiemet visus pakvies į spindinčią žiemos pasaką. Šiais metais sužibėsianti eglutė bus padengta aukso lašeliais nulietomis šakomis ir galybe LED lempučių. Vyraus auksinė spalva. Pasivaikščioję po šventiškai pasipuošusį Kauną ir mugę vyksime namų link.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-03 08:00
Grįžimas: 2022-12-03 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Teatralizuota ekskursija su grafu Tiškevičiumi – apie 4 Eur/asm.
  • Kalėdinių žaisliukų gamyba – apie 8 Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.