Kalėdinė pasaka Raudondvaryje, gintaro dirbtuvės ir šventinis pyragas!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 3 d. kviečiame keliauti į kalėdine pasaka virtusį Raudondvario dvarą, pasigaminti žėrinčių kalėdinių papuošimų, atsigerti gintaro arbatos, pasivaikščioti po kalėdinę mugę, aplankyti gražuolę Kauno eglutę bei išsikepti kvapnaus kalėdinio pyrago!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į kalėdinį Kauną. Pasivaikščiosime po šventinį senamiestį, apžiūrėsime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Laisvės karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų ir Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Laisvas laikas pasigrožėti Rotušės aikštėje įsitaisiusia žėrinčia kalėdine eglute.

Atvykstame į Raudondvarį virtusį tikra kalėdine pasaka. Keliaujame pasižvalgyti po Kauno rajono muziejų, kuris įsikūręs šiaurinėje Raudondvario dvaro pilies pusėje. Šiame muziejuje eksponuojama Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio (1869-1934) gyvenimas, kūryba ir visuomeninė veikla, grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus (Benedykt Henryk Tyszkiewicz) kelionių fotografijos, archeologiniai radiniai ir šiuolaikinis menas.

Susipažinę su dvaro istorija, keliausime į „Amber area“ gintaro dirbtuves, pasigaminti unikalių kalėdinių papuošimų. Kūrybinėse dirbtuvėse gaminsime namų angelus, o žaisliukų puošimui naudosime ryškiaspalvius gintarus. Kūrybinių dirbtuvių metu kalbėsime apie eglutės puošimo tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje, jaukiai įsitaisę šildysimės gintaro arbata!

Pasigaminę kalėdinių dekoracijų turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po tikra kalėdine pasaka virtusį Raudondvario dvaro kiemą, pasigrožėti dieviška eglute ir pasivaikščioti po kalėdinę mugę.

Toliau keliaujame į miško užuovėjoje įsikūrusią sodybą, kurioje mus pasitiks tvyrantis saldus šventinių kepinių kvapas. Sodyboje mūsų lauks močiutės Kalėdų pyrago edukacija. Edukacijos metu, išmoksime kaip užminkyti mielinį pyragą, tokį kaip gamindavo mūsų močiutės. Sužinosime ne tik receptą, bet ir mielinės tešlos gaminimo paslaptis. Kol pyragas keps, išgirsime apie Kūčių nakties burtus, Kūčių ir Kalėdų laukimo darbus ir tradicijas. Vaišinsimės mielinėmis bandelėmis su arbata ir spanguolių kisieliumi. Pasigamintus pyragus pasiimsime su savimi namo.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-03 08:00
Grįžimas: 2023-12-03 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Kauno rajono muziejų – suaugusiems apie 2 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 1 Eur/asm. Gido paslauga grupei apie 15 Eur.
 • Kalėdinių žaisliukų gamyba – apie 8 Eur/asm.
 • Močiutės Kalėdų pyrago edukacija – apie 10 Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.