Kalėdinė Liepoja – užburianti vargonų muzika ir gardžios degustacijos!

KAINA
35 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 9 d. kviečiame natų ir muzikos keliu leistis po šventėmis pasidabinusią Liepoją, pasiklausyti užburiančios vargonų muzikos, apsilankyti interjero muziejuje bei sudalyvauti sočiose ir svaiginančiose degustacijose!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Liepoją, žmonių vadinamą vėjų ir muzikos miestu. Pamatysime natomis išmargintas gatves ir šaligatvius. Keliausime pagal natas. Jos rodys kelią į svarbiausius miesto statinius, turistinius objektus. Jos atves į Liepojos himnų personažų alėją, Latvijos muzikantų garbės alėją su 35 muzikantų delnų atspaudais, prie didžiausios gitaros, didžiausių būgnų, gintarinio laikrodžio, vaiduoklio medžio…

Keliaujame pasigrožėti įspūdinga, vėlyvojo baroko su klasicizmo elementai stiliaus, Švč. Trejybės katedra. Apžiūrėsime puošniojo rokoko stiliaus interjerą ir iki šių dienų išlikusią prašmatnią ložę, kuri anuomet buvo skirta Kuržemės hercogams. Unikalūs yra šios katedros vargonai. Tai didžiausi nerekonstruoti mechaninio tipo vargonai pasaulyje. Turėsime galimybę pasiklausyti šių ypatingų vargonų muzikos bei užlipti į 55 metrų aukščio bokštą, nuo kurio atsivers puiki miesto panorama!

Lankomės mėsininko Davido Hoijero našlės Margaretos Gertrūdės Hoijerės svečių namuose, kurie dėl savo architektūrinės svarbos, virto XVII–XIX a. interjero muziejumi. Vaikščiodami po namus išvysime unikalų XVII a. pabaigos pirmojo aukšto patalpų suplanavimą. Restauratoriams pavyko atkurti per ilgus šimtmečius išlikusias ir pakartotinių perstatymo darbų metu nepaliestas vertingiausias XVII a. pabaigos ir XVIII pirmosios pusės interjero detales. Pirmajam aukštui grąžintas pirminis pastato erdvių planas, kurį sudaro užeiga ir gyvenamieji kambariai. Be to, restauruota didžiulė senovinė krosnis, kurioje kadaise kepta duona. Visa tai mums leis pajausti tikrąją seniai praėjusių laikų atmosferą. Pakilę į antrąjį aukštą pateksime į palėpę, kurioje kadaise buvo laikomos įvairios prekės ir produktai. Šią palėpę pratęsia dalis užeigos erdvės ir XIX a. antroje pusėje įrengti gyvenamieji kambariai.

Apžiūrėję nuostabų namų interjerą, leisimės į pirmame aukšte įsikūrusią „Hoijerės užeigą“, kur būsime pakviesti į gastronominį nuotykį! Čia susipažinsime su XVII–XVII a. virtuve bei paragausime senovinių patiekalų.

Pasistiprinę keliaujame į Rožių aikštę, kur mus šį kartą pasitiks ne rožės, o spindinti Kalėdų eglutė! Laisvas laikas pasigrožėti žaliaskare bei kitomis šventinėmis dekoracijomis, kurių pagrindinėje Liepojos aikštėje apstu.

Keliaujant namų link, sustosime Durbės miestelyje. Čia lankysimės vyno darykloje, kurioje degustuosime 6 skirtingas vyno, pagaminto iš Kuržemės regione auginamų vaisių ir uogų, rūšis su užkandžiais. Prieš degustaciją turėsime nedidelę ekskursiją po pačią vyninę.

Smagiai praleidę laiką apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-09 06:30
Grįžimas: 2023-12-09 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Liepojoje – apie 1 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Prezentacinis grojimas vargonais – apie 2 Eur/asm.
 • Švč. Trejybės katedros bokštas – suaugusiems apie 3 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 1 Eur/asm.
 • Muziejus „Hoijerė svečių namai“ – apie 3 Eur/asm. Gidas grupei apie 25 Eur.
 • Pietūs „Hoijerės užeigoje“ (karštas patiekalas, desertas ir gėrimas) – apie 20 Eur/asm.
 • Vyno degustacija – apie 7,50 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.