Jūrinių tradicijų kupina – vasariškoji Klaipėdos jūros šventė!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 22 d. kviečiame keliauti į vis naujai nustebinančią Klaipėdą… Pasigrožėti gražiąja Olando kepure, pasivaikščioti po Klaipėdą ir sudalyvauti Klaipėdos jūros šventėje!

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų kelionės sustojimas – Olando kepurė – gamtos paveldo objektas. Taip vadinamas skardis, esantis tarp Girulių ir Karklės. Jį suformavo lendynmetis. Skardžio aukštis siekia 24-25 metrus, ši vieta laikoma aukščiausia Lietuvos pajūrio vieta. Gamtos paminklo vaizdas ir reljefas nuolat kinta, nes ji yra smarkiai veikiama Baltijos jūros bangų mūšos ir daugybės požeminių šaltinių, kurie graužia šlaitą. Nuolat į Baltijos jūrą su šaknimis virstantys medžiai, žemyn slenkantys žemių lopai yra nuolatinis procesas, ir būtent jis yra laikomas viena iš vertingųjų Olando kepurės gamtos paminklo savybių. Nuo Olando kepurės apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs Baltijos jūros ir akmenuotų paplūdimių vaizdai. Pasigrožėsime jūra ir paplūdimiais…

Keliaujame į Klaipėdos senamiestį, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys…

Be to, sužinosite daug kitų smagių ir neįtikėtinų istorijų apie šį buvusių Prūsijos karalystės sostinės miestą, jūrinio miesto kapitoną Stulpiną, daug būsimų jūros brolių išugdžiusį mokomąjį laivą – „Meridianas“ bei įsisupsite į kiekvieno skonį lepinančią šventę: koncertai, didžiulė amatininkų mugė prie Danės upės, pasirodymai ir gardus maistas.

Laisvas laikas jūros šventėje. Jūriškiausias ir ryškiausias vasaros potyris – Jūros šventė! Tai didžiausias vasaros įvykis – Jūros šventė ir jos renginių programa taps svarbia ir miesto gimtadienio dalimi. Nuo jūros iki miesto, nuo muzikos iki teatro, nuo mūsų iki pasaulio – tokių minčių apsupta sugrįžta Jūros šventė. Jūros šventė akcentuos jūriškumą ir įvairiapusiškumą. Šventės metu atrodo net žuvys dainuoja senąsias žvejų daineles „Stinta pūkis, stinta stinta pūkis“ ir kitas. Iškirtinės išvykos į pajūrį metu kviečiame leistis užliūliuojami Baltijos jūros dvasios aplankant Klaipėdos „Jūros šventę“. 100 NEMOKAMŲ RENGINIŲ – jūrinės ceremonijos, geriausi, koncertai, ryškūs teatriniai pasirodymai, parodos ir susitikimai, didžiausia vasaros mugė, sportas, pramogos. Nuo klasikos iki kokybiškos populiariosios kultūros! Nuo mažiausių Klaipėdos senamiesčio skverų iki Smiltynės paplūdimių!

Kupini gerų įspūdžių apie 22.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-22 08:00
Grįžimas: 2023-07-22 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.