Joniškėlio respublika ir Žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“

KAINA
19 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. lapkričio 28 d. kviečiame keliauti į paslaptingąjį Joniškėlį, paskanauti koldūnų, apsilankyti Pakruojyje ir sudalyvauti viename įspūdingiausių renginių Lietuvoje – žibintų festivalyje „Stebuklų šalyje“!

10.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Prisiglaudęs prie Mažupės upeliūkščio, penktą šimtmetį skaičiuoja Joniškėlis – miestas, vadinamas mažuoju Šiaurės Lietuvos perlu. Gėlių ir šimtamečių medžių oazės, įstabios istorijos ir nesuskaičiuojamos legendos kviečia užsukti ir pažinti didelį mažo miesto pasaulį. Ekskursiją su vietiniu gidu pradėsime nuo švento Joniškėlio akmens, kuris padės išgydyti visas Jūsų ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms. Senosios Joniškėlio kapinės: Karpių šeimos koplyčia, tarpukario žemės ūkio viceministro F. Grigaliūno kapas, garsaus skulptoriaus B. Bučo darytas paminklas, legendomis apipinta kalvio Holmo poilsio vieta ir… vampyro kapas. Pamatysime XVIII a. pab. – XIX a. pr. Joniškėlio bažnyčios, mokyklos ir ligoninės ansamblį. Apžiūrėsime vienintelę Lietuvoje bažnyčią, pastatytą visų parapijiečių rankomis. Sužinosime apie vieną garsiausių Europoje Igno Karpio testamentą ir apsilankysite seniausioje Lietuvoje universitetinėje kaimo ligoninėje, įsteigtoje XIX a. pr., joje dirbo ir gyveno gydytojas Jonas Leonas Petkevičius ir jo dukra Gabrielė Petkevičaitė-Bitė. Tai vienintelė vieta pasaulyje, kurioje jau prieš du šimtus metų nemokamai buvo gydomi valstiečiai, o jų vaikai už dyką lankė universiteto kuruotą mokyklą. Žavi ir elegantiška Joniškėlio 400-ų metų jubiliejui skirta krantinė džiugins akis. Jei būsime atidūs – sužinosime, kas gali išpildyti slapčiausius ir neįtikinamiausius mūsų norus…

Po magija dvelkiančios pažinties su Joniškėlio miestu keliausime paskanauti 4 rūšių koldūnų ir giros.

Keliausime susipažinti su gražiuoju Pakruoju. Pakruojis su apylinkėmis įeina į žiemgalių genties gyvenamos teritorijos ribas. Dar 1801 metais buvo pastatytas viena seniausių iki šių dienų Lietuvoje bei viena iš Pakruojo simbolių tapusi – medinė Pakruojo sinagoga. Didelę įtaką miesto raidai turėjo dvarininkai fon Ropai, valdę Pakruojo dvarą nuo XIX a. pradžios. Kartu su vietiniu gidu susipažinsime su Pakruojo miestu.

Toliau keliausime į vieną įspūdingiausių festivalių kasmet į Pakruojo dvarą pritraukiančių minias turistų – žibintų festivalį „Stebuklų šalyje“. Mus pasitiks kerintis iliuzijų, spalvų, magijos ir muzikos pasaulis. Keli šimtai didžiulių rankų darbo šilko skulptūrų; šviečianti ir skambanti 15 ha teritorija po atviru dangumi; žaidimų ir atrakcionų parkas visai šeimai; šimtai tūkstančių lempučių skulptūrose, ant žemės ir ore; naujausios šviesos ir garso technologijos ir daug netikėtumų… Jausimės lyg tikroje stebuklų šalyje… Galėsime smagiai sutikti žiemą cinamonu ir eglių sakais kvepiančioje Kalėdinėje mugėje su šventiniais personažais, kurie džiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Smagiai praleisime laiką viename didžiausių žiemos festivalių Baltijos šalyse.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-11-28 10:30
Grįžimas: 2021-11-28 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija ,,Joniškėlio respublika” – apie 2 Eur/asm.
 • 4 rūšių koldūnų degustacija ir gira – apie 4,50 Eur/asm.
 • Žibintų festivalio lankytojo bilietas – suaugusiems apie 15-17 Eur/asm., senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems – apie 11-13 Eur/asm.
 • Ekskursija Pakruojo mieste – apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.