Joninių kruizas – paparčio žiedo ieškosime Baltijos jūroje!

KAINA
98 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. birželio 23-25 d. kviečiame vykti į vieną kartą metuose vykstantį Joninių kruizą Ryga – Švedija – Ryga, pasivaikščioti po Stokholmą, aplankyti Vaza muziejų ir smagiai papramogauti kruiziniame laive! Šiais metais paparčio žiedo ieškosime Baltijos jūroje! (3d./2n.).

Leisimės į nuostabią kelionę jūra. Vyksime į Stokholmą – miestą, viliojantį dar neatrastomis vietomis ir gražių vaizdų įvairove. Kruizinė kelionė ir poilsis Švedijoje – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams ir kitiems žmonėms, su kuriais kartu keliausite. Tačiau kelionė ypatinga dar ir tuo, kad bus skirta kasmetinei šventei – Joninėms.

1 diena (birželio 23 d.). 11 val. Išvykstame iš Panevėžio.

Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios. Lankysimės Rygos miesto muziejuje.
Apie 16 val. registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) kruiziniu laivu ROMANTIKA išplaukiame į Stokholmą.

Laive Jūsų laukia ypatingos programos, skirtos Joninėms. Midsommar – Švediškai, Jaanipäev – Estiškai, Juhanispäivä – Suomiškai, Līgo – latviškai ir nieks tikrai Joninių taip nešvenčia kaip latviai. Linksmos Ligo šventės ir vasaros saulėgrįža laive Baltijos jūroje su įvairiais teminiais renginiais ir latviškomis tradicijomis – dainomis, šokiais, tradiciniais patiekalais ir grupių pasirodymais. Vaikai tuo tarpu laiką galės leisti vaikų kambaryje. Tokiai pramogų gausai neliks abejingų – visi ras kuo užsiimti.
Nakvynė laive – pasirinktos klasės kajutėse.

2 diena (birželio 24 d.). Pusryčiai laive. Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) laivas atplaukia į Stokholmą – vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytą ant 14 -os salų. Apžvalginė ekskursija autobusu po Stokholmą: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji Stokholmo katedra, senamiesčio (Gamla Stan) siauros ir jaukios gatvelės, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai. Šiek tiek laisvo laiko.

Lankysite “Vaza“ muziejų*, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas 17a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs net 333 metus.

17.00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo. Po turiningos dienos galėsite pailsėti kajutėje, pavaikštinėti po laive esančias parduotuves arba dalyvauti vakaro pramoginėje – poilsinėje programoje, prisijungti prie žaidimų ir kitų Joninių šventės metu rengiamų užsiėmimų. Galėsime iki paryčių mėgautis gyva ir disko muzika, karaoke ir didžiąja šou programa. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena (birželio 25 d.). 11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Nors būsime kupini įspūdžių, bet namo dar neskubėsime – pakeliui sustosime viename žymiausių Latvijos kurortų – Jūrmaloje. Gido lydimi apžiūrėsime miestą, tuomet turėsime šiek tiek laisvo laiko iš arti pasidžiaugti jūra – joje pasimaudyti ar tiesiog pagulėti ant smėlio. Norintys galės papietauti. Kupini gerų įspūdžių ir emocijų grįšime namo. Kelionė per

Priemokos (pageidaujant):
* Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje – 7 Eur/asm.
* Nakvynė B klasės 2- vietėje kajutėje – 22 Eur/asm.
* Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 4-vietėje kajutėje – 7 Eur/asm.
* Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 3-vietėje kajutėje – 17 Eur/asm.
* Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 2-vietėje kajutėje – 37 Eur/asm.

Papildomos išlaidos (pageidaujant):
* Medicininių išlaidų draudimas (pageidaujant) – 3 Eur (asm. iki 65 m.), – 6 Eur (asm. 65 – 75 m.).
* Pusryčiai (papildomai, 1 vnt.) – 13 Eur/asm.
* Vakarienė (papildomai, 1 vnt.) – 35 Eur/asm.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-06-23 11:00
Grįžimas: 2020-06-25

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė patogiu autobusu Panevėžys – Ryga – Stokholmas – Ryga – Panevėžys.
 • Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa Rygoje, Stokholme.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelto bilietai Ryga – Stokholmas – Ryga.
 • 2 nakvynės „B“ klasės 4- vietėse kajutėse (5, 8 ir 9 deniai, vidinės, be lango, lovos viena virš kitos).
 • 1 pusryčiai švediško stalo restorane.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vaza muziejus – 150 SEK (15 Eur).
Maršrutas

1 Diena Išvykstame iš Panevėžio

Birželio 23 d. 11 val. Išvykstame iš Panevėžio. Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios. Lankysimės Rygos miesto muziejuje. Apie 16 val. registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) kruiziniu laivu ROMANTIKA išplaukiame į Stokholmą. Laive Jūsų laukia ypatingos programos, skirtos Joninėms. Midsommar – Švediškai, Jaanipäev – Estiškai, Juhanispäivä – Suomiškai, Līgo – latviškai ir nieks tikrai Joninių taip nešvenčia kaip latviai. Linksmos Ligo šventės ir vasaros saulėgrįža laive Baltijos jūroje su įvairiais teminiais renginiais ir latviškomis tradicijomis – dainomis, šokiais, tradiciniais patiekalais ir grupių pasirodymais. Vaikai tuo tarpu laiką galės leisti vaikų kambaryje. Tokiai pramogų gausai neliks abejingų – visi ras kuo užsiimti. Nakvynė laive – pasirinktos klasės kajutėse.

2 Diena Pusryčiai laive

Birželio 24 d. Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) laivas atplaukia į Stokholmą – vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytą ant 14 -os salų. Apžvalginė ekskursija autobusu po Stokholmą: karališkasis dramos teatras, karališkieji rūmai, senoji Stokholmo katedra, senamiesčio (Gamla Stan) siauros ir jaukios gatvelės, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai. Šiek tiek laisvo laiko. Lankysite “Vaza“ muziejų*, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas 17a. karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs net 333 metus. 17.00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo. Po turiningos dienos galėsite pailsėti kajutėje, pavaikštinėti po laive esančias parduotuves arba dalyvauti vakaro pramoginėje – poilsinėje programoje, prisijungti prie žaidimų ir kitų Joninių šventės metu rengiamų užsiėmimų. Galėsime iki paryčių mėgautis gyva ir disko muzika, karaoke ir didžiąja šou programa. Nakvynė laivo kajutėse.

3 Diena Kelionė namo

Birželio 25 d. 11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Nors būsime kupini įspūdžių, bet namo dar neskubėsime – pakeliui sustosime viename žymiausių Latvijos kurortų – Jūrmaloje. Gido lydimi apžiūrėsime miestą, tuomet turėsime šiek tiek laisvo laiko iš arti pasidžiaugti jūra – joje pasimaudyti ar tiesiog pagulėti ant smėlio. Norintys galės papietauti. Kupini gerų įspūdžių ir emocijų grįšime namo. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtame į Panevėžį.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.