Jonava, šventinės mielinės bandelės ir šviesos festivalis „Mėnulio takais“!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 19 d. kviečiame pajusti šviesos galią kartu su pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiu šviesos instaliacijų ir žibintų festivaliu „Mėnulio takais“, apsilankyti Jonavoje bei išsikepti gardžių šventinių mielinių bandelių.

10.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į gana jauną miestą – Jonavą. Miesto įkūrėjais laikomi didikai Kosakovskiai. 1750 m. Marijonai Zabielaitei–Kosakovskienei Augustas III suteikė privilegiją „įkurti Jonavos miestelį, leisti jame turgus ir prekymečius, apgyvendinti laisvus įvairių religijų žmones, t. y. krikščionis, totorius, žydus…“. Toks pavadinimas miestui buvo suteiktas pagal mirusio Marijonos vyro Dominyko Kosakovskio tėvo Jono vardą. Pažintinės ekskursijos po Jonavą metu, išsamiau išgirsime apie didikus Kosakovskius bei miestelio įkūrimo istoriją. Aplankysime pagrindinius jauno miesto objektus: Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią ir jos rūsius, Jonavos senamiestį, sinagogą, senąsias žydų kapines, žymių kultūros ir istorijos veikėjų paminklus.

Toliau mūsų lauks gardi šventinė edukacija! Susipažinsime su šventinių mielinės tešlos kepinių kepimo, valgymo tradicijomis Kaišiadorių regione. Turėsime galimybę prisiliesti prie tešlos gaminimo ir minkymo. Iškeptas šventines bandeles su varškės įdaru degustuosime su džiovintų obuoliukų kompotu.

Keliaujame į unikalioje erdvėje, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, vyksiantį žibintų ir šviesos festivalį „Menulio takais“! Vos tik peržengę muziejaus vartus, pasinersime į magišką pasaulį, kuriame sutiksime paslaptingų miško gyventojų, laumių, angelų, lietuvių kultūros ir istorijos įkvėptų šviesos skulptūrų ir, be abejo, didžiausių žiemos švenčių pranašą „Elnią devyniaragį“. O bent trumpam užsimiršti, pasinerti į svajonių ir sapnų karalystę, pabūti tarsi nesvarumo būsenoje kvies „Žvaigždžių miškas“.

Kupini gerų įspūdžių apie 22.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-19 10:00
Grįžimas: 2023-11-19 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Jonavoje – apie 3 Eur/asm.
 • Edukacija „Kyla tešla, pučiasi banda“ – apie 9 Eur/asm.
 • Šviesos ir žibintų festivalis „Mėnulio takais“ – suaugusiems apie 16,50 Eur/asm., moksleiviams nuo 6 metų, senjorams ir neįgaliesiems apie 12,50 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.