Išradingoji Varšuva – Koperniko muziejus ir įspūdingas „Kino rajonas“

KAINA
129 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 23-24 d. kviečiame į žaismingą ir aktyvią kelionę po Lenkijos sostinę Varšuvą! Pasinerti į mokslo, žinių ir iliuzijų pasaulį bei apsilankyti pramogų parke, kuriame atgyja mylimiausi filmų ir animacinių filmukų veikėjai!

1 DIENA

5.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atkeliaujame į Varšuvą – Lenkijos sostinę, esančią šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės. Pirmiausia susipažinsime su raudonų plytų sienų apjuostu senamiesčiu, kuris II Pasaulinio karo metu, buvo beveik visiškai sugriautas ir XX a. pabaigoje kruopščiai atstatytas. Dabar Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant senamiesčiu išvysime puošniają Karalių pilį – karališkąją rezidenciją, kurioje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III, kurio valdymo metu buvo patvirtintas svarbus teisės aktas – III Statutas – koloną bei gotikinę Šv. Jono katedrą – vieną iš svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkę. Katedros požemiuose palaidoti žymūs šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Sekdami gausiai dekoruotų spalvingų namelių eilėmis, atsidursime šurmulingoje Turgaus aikštėje, kurios pačiame centre stovi Varšuvos simbolis – Undinė, kurią galite rasti ir miesto herbe. Pasak legendos, tai žymiosios undinėlės Kopenhagoje sesuo, atplaukusi iš tolimojo Atlanto vandenyno. Eidami toliau, išvysime Barbakano gynybinę sieną – XVI a. miestą juosusios gynybinės sienos dalį.

Atkeliaujame į Koperniko mokslo centrą – tikrą žinių lobyną! Išvysime robotų ir Aukštos įtampos teatro pasirodymus, interaktyviai susipažinsime su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Koperniko mokslo centras žavi tuo, kad daugelį eksponatų galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Pailsėti po gausybės įspūdžių pakvies centre įsikūrusi valgykla Wiem, kavinė Blue Sky. Mokslo krautuvėlėje bus galima įsigyti įdomių „mokslinių“ suvenyrų, o iš ant Koperniko mokslo centro esančio sodo galėsime pasigrožėti Vyslos, bulvarų, Varšuvos senamiesčio panorama bei miesto centre stūksančiais dangoraižiais.

Po ilgos kelionės ir kupini gerų įspūdžių, keliausime į viešbutį pailsėti.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į unikalų, miške įsikūrusį, pramogų parką – „Kino rajonas“! Šis parkas išties įspūdingas, tikras kinomanų rojus! Vos tik peržengus parko vartus, lankytojus pasitinka aukštaūgiai transformeriai ir iš garsiakalbių sklindanti kino filmų muzika. Parke išvysime nemažą automobilių, kuriuos matėme kino ekranuose ir paslapčia svajojome pavairuoti, parodą. Pamatysime automobilius iš tokių filmų kaip: „Atgal į ateitį“, „Vaiduoklių medžiotojai“, „Džeimsas Bondas“, „Pašėlęs Maksas“ ir aukštai medžiuose kabančią skraidančią mašiną iš „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“. Be filmų ir animacinių filmukų herojų, vaikščiodami po parką išvysime dinozaurų, vandens gyvūnų, drakonų, pasakų personažų ar milžiniškų grybų. Įdomios ir metalinės gyvūnų skulptūros bei skulptūros iš naudotų padangų. Apžiūrėjus įsimintinas ekspozicijas, kurios kiekvienais metais atnaujinamos ir pildomos, vaikai turės galimybę pasimėgauti atrakcionais, batutais, karuselėmis, o išalkę ir pasistiprinti ar įsigyti suvenyrų.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie apie 23.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-23 05:30
Grįžimas: 2023-09-24 23:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Koperniko mokslo centras – suaugusiems apie 39 PLN (apie 9 EUR); vaikams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 26 PLN (apie 6 EUR).
 • Pramogų parkas „Kino rajonas“ – suaugusiems apie 49 PLN (apie 12 EUR); vaikams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 43 PLN (apie 10 EUR).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.