Įspūdingoji Ryga ir legendinė „Traviata“!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 5 d. kviečiame pasivaikščioti po Rygos senamiestį bei išvysti jau legenda tapusią operą „Traviata“ Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Rygą, ar tiesiog pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos ar arbatos puodeliu.

Išvysime vieną populiariausių ir dažniausiai statomų pasaulyje operų – Traviatą. Trijų veiksmų opera, kurią sukūrė italų kompozitorius Džiuzepė Verdis, pagal prancūzų rašytojo Aleksandro Diuma (sūnaus) 1848 m. publikuoto romano „Dama su kamelijomis“ motyvais, mus nukels į 1850 metų Prancūziją. Jauna Violeta Valeri yra pasinėrusi į kurtizanės gyvenimą ir žino, kad ji greit mirs nuo džiovos. Pokylyje ji sutinka jauną bajorą Alfredą Žermoną iš provincijos. Alfredas ja susižavi ir prisipažįsta jai meilę. Violeta atsako, kad tokiam jausmui nėra vietos jos gyvenime, tačiau slapta pajunta simpatiją bajorui ir tikros meilės troškimą…

Po įspūdžių kupinos dienos apie 21.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-05 08:00
Grįžimas: 2023-11-05 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – apie 15–30 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.