Įspūdingi gamtos parkai ir gardi rūkytos žuvies degustacija!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. liepos 30 d. kviečiame keliauti į paslaptingąją Kemerių nacionalinį parką, pasigrožėti laukinėmis karvėmis ir arkliais Engurės ežero gamtos parke ir paskanauti žuvies!

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliaujame link įspūdingo – daugybės augalų ir gyvūnų namais esančio – Kemerių nacionalinio parko. Tai daugiau nei 38 000 ha teritorija, kurioje įrengti didieji Kemerių raisto, sieros tvenkinių ir Slokos ežero takai. Šį parką ypatingai mėgsta paukščių stebėtojai. Didžioji Kemerų pelkė yra net 8000 metų senumo. Per ją nutiestas lentų takas leidžia susipažinti su šia pelke ir pasigrožėti savitu pelkės kraštovaizdžiu. Eiti mediniu taku lengva. Takas neplatus, tad yra įrengtos aikštelės prasilenkimui. Taip pat – suoleliai poilsiui. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), teks didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus. Einant raisto taku – per pelkę nutiestais takais, kuriais keliaujantieji gali ne tik išvysti paslaptingus ežerėlius, bet ir susipažinti su pelkių augalija.

Pasigrožėję stulbinančia Latvijos gamta keliausime į žvejų ūkį, kur šeimininkė ne tik mus supažindins su ūkio istorija, atskleis žuvų rūkymo paslaptis, bet turėsime ir galimybę paskanauti šviežiai rūkytos žuvies. Laukia gardi kelių valandų edukacija.

Toliau keliaujame į Engurę, kuri nė kiek ne mažiau stulbina savo grožiu nei Kemerių nacionalinis parkas. Gamtos parkas „Engurės ežeras” įkurtas 1998 metais ir į jį įeina ne tik Engurės ežeras, bet ir Rygos įlankos pakrančių zona nuo Mersrago iki Engurės. Lankantis čia galima pamatyti beveik visas Latvijoje rastas migruojančių paukščių rūšis. Engurės ežere yra trys paukščių stebėjimo bokšteliai, kur gamtos parko lankytojai gali geriau apžiūrėti ežere gyvenančius paukščius, pasigrožėti peizažu ir laukiniais gyvūnais. Gamtos parke prie ežero ganosi daugiau nei 30 galvijų – kalninės karvės, šarlotės ir pilkosios alpių karvės, o taip pat raitinių arklių veislės žirgai. O Mersrago pakrančių pievose ganosi mėlynosios Latvijos karvės.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-07-30 06:00
Grįžimas: 2022-07-30 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Rūkytos žuvies degustacija – apie 20 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.