Įspūdingas Kuršių marių kruizas į Nidą!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. birželio 11 d. kviečiame keliauti iš Ventės į gražiąją Nidą – laivu, susipažinti su Nida bei jos istorija ir pasidžiaugti jūra!

6 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atkeliaujame į Ventę, kur mūsų lauks nepakartojamas plaukimas į Nidą. Plaukdami laivu gėrėsimės užburiančiais Kuršių marių vaizdais, Neringos peizažais.

Atvykstame į Nidą. Ekskursija su gidu po Nidą – vieną iš gražiausių kurortų prie Baltijos jūros. Šis mažas miestelis labai mėgstamas romantikų – kvapą gniaužiantys saulėlydžiai, marios, jūra, ramybė – tai vieta, kur gyvenimas teka ramiai ir iš lėto. Kuršių Nerija savo gamta traukia keliautojus iš viso pasaulio. Nepaliestas gamtos grožis ir kopos – didžiausias Kuršių nerijos turtas. Iš vienos pusės nerijos krantus skalauja Baltijos jūra, iš kitos – tyvuliuojančios Kuršių marios. O tarp šių vandenų tolyn driekiasi smėlio juosta su miškais, laukymėmis, retomis gyvenvietėmis, švyturiais…

Nidą vadina gražiausiais vardais – Baltijos perlu, Baltijos stebuklu, neįtikėtinu gamtos kūriniu, o ieškantys įkvėpimo, ramybės čia atranda rojų.

Šiai dienai Nida – užmario kultūros centras, turistus žavintis savo kultūriniu ir gamtiniu paveldu. Senos žvejų sodybos, jaukūs kaimeliai, nuostabi marių pakrantė žavi kiekvieno akį. Neįkainojama Kuršių Nerijos vertybė tai – jūros, vėjų bei pačių žmonių sukurtas kraštovaizdis su Šiaurės Europos aukščiausiomis kopomis bei į marias išlindusiais kyšuliais.

Laisvo laiko metu galėsite pasirinkti objektus, kuriuos norėsime aplankyti labiausiai: gal grožėdamiesi išskirtine pamario krašto architektūra, keliausite ant didžiausios Parnidžio kopos, gal apsilankysite Thomo Manno vasarnamyje ar Gintaro galerijoje, gal nueisite pasigėrėti švyturiu, o gal pasiduosite jūros vilionėms ir eisite maudytis… Gražioji Nida pilna įvairiausių pasirinkimų…

Po nepaprastai smagiai praleisto laiko Nidoje laivu keliausime į savo kelionės pradžią – Ventę iš kurios autobusu vyksime į namus.

Laivu (pirmyn-atgal) plauksime apie 3-4 val. Nidoje praleisime apie 4 val.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-06-11 06:00
Grįžimas: 2023-06-11 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Plaukimas iš Ventės į Nidą – apie 19 Eur/asm. (susidarius grupei iki 35 asmenų, jei grupė mažesnė kaina gali kilti).
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.