Įspūdingas kalėdinis kruizas į pasakiškąją Kopenhagą!

KAINA
395 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 7-10 d. kviečiame į Kalėdinį kruizą pasigrožėti pasakiškai Kalėdoms pasipuošusia Danijos sostine – Kopenhaga! Prieškalėdiniu laikotarpiu kiekvienas gyventojas ir Kopenhagos svečias tampa Hanso Kristiano Anderseno pasakos veikėju, o miesto gatvės virsta puošnia teatro scena! Tegul Kalėdų laukimas ir Jums tampa tikra pasaka!

1 DIENA (7 d.)

14.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Klaipėdos uostą, vyksta registracija į keltą.

Vakare laivu išplaukiame į Karlshamną, Švedijoje. Nakvynė laivo kajutėse.

2 DIENA (8 d.)

Atplaukiame į Karlshamną, Švedijoje. Išvykstame iš uosto į Danijos sostinę – Kopenhagą.

Kelionės į Kopenhagą metu pamatysime ir pravažiuosime įspūdingą Orensundo tiltą – vieną ilgiausių tiltų pasaulyje, kurio viena dalis eina po vandeniu ir sujungią Švediją ir Daniją. Tai kombinuotas geležinkelio ir 4-ių juostų automobilių tiltas, kurio ilgis beveik 8 km. Tilto aukštis nuo jūros yra 57 metrai, tačiau tiltas baigiasi ties sąsiaurio puse ir susilieja su tuneliu po jūra. Oresundo tiltas prasideda nuo Malmės (Švedija). Tiltas baigiasi Oresundo sąsiaurio viduryje, dirbtinėje saloje, vadinamoje Peberholm, kur susijungia su tuneliu, einančiu po vandeniu.

Pervažiavę įspūdingą Orensundo tiltą toliau keliausime į Kopenhagą kur pirmiausia aplankysime Mažosios undinėlės statulą. Undinėlės statula, sėdinti ant akmens Langelinie promenados pabaigoje, yra viena lankomiausių statulų pasaulyje. Undinėlė yra danų rašytojo H. K. Anderseno pasakos „Undinėlė“ pagrindinė veikėja. Pasaka remiasi mitologine undinės figūra ir tapo Antonino Dvoržako operos „Rusalka“ libreto pagrindu. Kopenhagos skulptoriaus Edvard Eriksen sukurta Undinėlės skulptūra tapo Kopenhagos simboliu.

Toliau keliaujame link karalienės Margarett II rezidencijos – Amalienborgo rūmų, grožimės rūmais. Kopenhagoje ir netoli jos yra ne viena pilis, ir visas jas verta aplankyti, tačiau Amalienborgas yra viena svarbiausių. Amalienborgo rūmai – oficiali Danijos karališkosios šeimos rezidencija. Amalienborgo muziejus yra Kristiano VIII rūmuose – viename iš keturių rūmų, kurie nuo 1794 m. buvo karališkosios šeimos namai Kopenhagoje. Gido lydimi pasivaikščiosime po nuostabaus grožio rūmus.

Apžiūrėję rūmus pasivaikščiosime Kopenhagos, prekybos be automobilių, pėsčiųjų gatve Strøget (1,1 km) – viena iš seniausių ir ilgiausių Europoje, kuri tapo pačiu judriausiu prekybos centru po atviru dangumi. Gatvė yra papuošta spalvingomis girliandomis, o parduotuvės lankytojus vilioja nuolaidomis ir nepaprastai gražiais rankų darbo suvenyrais. Pasivaikščioję pėsčiųjų gatve judame link Rundetårn – 34.8 m. apžvalgos bokšto, XVII a. buvusios observatorijos. Bokštas pastatytas be laiptų, kad karalius Christian IV viršūnę galėtų pasiekti karieta. Kitas ekskursijos tikslas Kopenhagos Roskildės katedra, kuri yra didžiausia gotikinio stiliaus bažnyčia Skandinavijoje. Šioje katedroje karūnuojami Danijos karaliai ir karalienės. Pakeliui į katedrą aplankome Sankt Peders Bageri – seniausią miesto kepyklą, kuri yra įsikūrusi nuo 1910 metų. Taip pat užsuksime į parduotuvę – desertinę Conditori La Glace – veikiančią nuo 1870 metų. Ekskursiją pėstute baigiame Rotušės aikštėje.

Aplankysime dvi Kalėdines muges pačioje Kopenhagos širdyje – Nyhavn Julmarked ir Kongens Nytorv ( Naujoji karaliaus aikštė). Kopenhagos Kalėdų mugės – tai tarsi kelionė laiku atgal į mūsų senelių Kalėdas. Pasakų motyvais išpuoštos gatvės, Kalėdų senelis, žavingos kalėdinis dekoracijos nustebins ne tik vaikus, bet ir suaugusius mugių lankytojus. Paskanauti gardžių Kalėdinių saldumynų kvies vietos prekiavai, taip pat galėsime pasišildyti karštu šokoladu ar plakta grietinėle arba stikline tikro kalėdinio obuolių punšo su anyžiais, apelsinais ar gvazdikėliais. Be gausybės valgomų kalėdinių gėrybių galėsime įsigyti Kalėdinių suvenyrų ar dovanėlių artimiesiems.

Vakare įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Vakarą rekomenduojame praleisti nuo 1843 m. veikiančiame Tivoli pramogų parke, tapusiame viena svarbiausių Kopenhagos atrakcijų. Kiekvienais metais parko teritorija papuošiama daugiau nei 2 milijonais lempučių ir nesuskaičiuojamu kiekiu girliandų bei kalėdinių žaisliukų. Šventiniai kioskeliai, siūlantys įvairaus maisto, saldumynų, karštų gėrimų, megztų drabužių, odos gaminių, rankdarbių kuria nepakartojamą Tivoli Kalėdų atmosferą. Iliuminacijų nušviesta parko teritorija tampa panaši į pasakų pasaulį, kurio gatvėmis vaikštinėja elniai ir elfai, čiuožykloje parko centre linksmindami lankytojus draugiškai čiuožinėja nykštukai, o mažuose nameliuose, tradiciškai dažytuose raudona spalva, visi vaišinami saldumynais ir karštais gėrimais.

3 DIENA (9 d.)

Pusryčiai viešbučio restorane.

Vykstame į Kristianiją. Pačioje Danijos sostinės širdyje, visai netoli Danijos karalienės rezidencijos esantis Kristianija kvartalas, kurį „valdo“ visuomenės normoms nepaklūstantys žmonės. Dar 1971 metais miesto centre buvusias kareivines užėmė grupelė hipių, norėjusių gyventi laisvai. Kristianija yra laisvasis miestas mieste, jame veikia maisto bei suvenyrų parduotuvės, kavinukės, meno dirbtuvės, blusų turgus. Čia verda atskiras gyvenimas, nuspalvintas ryškiomis ir nuo standartų neretai nukrypstančiomis spalvomis.

Prekybos centrai Kopenhagoje taip pat ruošiasi Kalėdų šventėms. Todėl verta aplankyti ir didžiausią prekybos bei pramogų centrą „Fisketorvet”. Šiame prekybos centre veikia daugiau nei 120 parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti Kalėdinių dovanų artimiesiems ir draugams.

Smagiai praleidę savaitgalį ir prisipirkę Kalėdinių dovanų vykstame į Karlshamno uostą, kur vakare laivu išplaukiame į Klaipėdą. Nakvynė laivo kajutėse.

4 DIENA (10 d.)

Ryte atvykstame į Klaipėdos uostą ir keliaujame namų link.

Kupini gerų įspūdžių apie 14.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-07 14:00
Grįžimas: 2023-12-10 14:00

Kelionės dienų skaičius

4

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • 2 nakvynės laive Klaipėda – Karlshamnas – Klaipėda, vieta 2–vietėje kajutėje be lango su pusryčiais.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Persikėlimas Oresundo tiltu – apie 10 Eur/asm. (Kaina priklausp nuo grupės dydžio).
 • Kuro priemoka kelto bilietams – apie 14 Eur/asm.
 • Vakarienė laive (neprivaloma) – apie 15 Eur/asm.
 • Rundetårn bokšto lankymas – suaugusiems apie 40 DKK (apie 6 Eur/asm.), vaikams nuo 5 iki 15 metų 10 DKK (apie 1,50 Eur/asm.).
 • Amalienborgo rūmų lankymas – suaugusiems apie 120 DKK (apie 17 Eur/asm.), vaikams iki 17 metų nemokamai, studentams, senjorams 78 DKK (apie 11 Eur/asm.). Gido kaina 995 DKK (apie 135 eurus grupei, grupei iki 25 asmenų).
 • Ausinukai – apie 2 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.