Įspūdingas gėlių paradas Olandijoje ir legendiniai Vokietijos miestai!

KAINA
570 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 19–24 dienomis kviečiame į stulbinantį, metai iš metų turistus pritraukiantį, gėlių paradą Olandijoje! Pakeliui aplankant architektūra ir legendomis stebinančius Vokietijos miestus ir miestelius bei vieną iš įstabiausių sodų Europoje – Keukenhofą! 6 d./5 n. Registracija tel. +370 637 53 161

1 DIENA (19 d.)

3.00 val. Išvykstame iš Panevėžio. Kelionė per Lenkiją.

Atvykstame į netoli pasienio įsikūrusį miestelį Svebodzine, kur ant 16,5 metrų krantinės akmenų ir skaldos pastatyta didžiausia pasaulyje – 33 metrų aukščio Kristaus statula. Ši įspūdinga skulptūra savo dydžiu lenkia Kristaus Atpirkėjo skulptūrą esančią Rio de Žaneire. Norintys galės aplankyti prie pat įsikūrusį prekybos centrą.

Atvykstame į nakvynės vietą. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA (20 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į vieną iš Vokietijos pramonės ir kultūros centrų – Magdeburgą. Apžiūrėsime vieną pagrindinių Vokietijos bažnyčių – Šv. Mauricijaus ir Šv. Kotrynos katedrą, kurioje palaidotas vokiečių kaizeris Otto Didysis. Taip pat pamatysime architekto F. Hundertwasserio „Žaliąją citadelę“. Tai – pastatas, išsiskiriantis nestandartiniais architektūriniais sprendimais ir jį puošiančia augmenijos gausa.

Tęsime kelionę ir trumpam užsuksime į Hamelną – miestą, kurį išgarsino Brolių Grimų pasaka. Pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis ir pasigrožėsime nuostabia renesanso laikų miestelio architektūra, pasižvalgysime po pagrindinę Pferdemark senamiesčio aikštę. Žvalgydamiesi nepamirškite pasižiūrėti sau po kojomis. Senamiesčio trinkelės yra nudažytos mažais gyvūnėliais – žiurkėmis, kurie nurodo kelią į pagrindines miesto lankytinas vietas. Tai, žinoma, siejama su legenda apie žiurkiagaudį. Pasak legendos, žiurkių gaudytojas buvo iškviestas į miestą 1294 m. ir fleitos garsais išviliojęs žiurkes iš miestelio, bet likęs be atlygio. Keršydamas jis žaviomis fleitos melodijomis išviliojo miestelio vaikus, kurių niekas daugiau neberegėjo…

Atvykstame į nakvynės vietą. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA (21 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atvykstame į bene laisviausią ir tolerantiškiausią Europos miestą – Amsterdamą! Amsterdamas vadinamas vienu romantiškiausių miestų – pradedant kanalais, baigiant visame pasaulyje garsiais muziejais ir istorinėmis įžymybėmis. Miestas visuomet pilnas kontrastų. Jame puikiai atsispindi istorijos bei šiuolaikinio gyvenimo harmonija. Pėsčiomis apžvelgsime svarbiausius ir įdomiausius objektus: Dam (užtvankos) aikštė su žymiuoju laisvės paminklu, čia vyko daugybė istorinių dramų, Karalių rūmai, kurių fasadą puošia skulptūros pabrėžiančios miesto jūrinę didybę, Naujoji bažnyčia – vieta, kur karūnuojami Olandijos monarchai, Senoji gotikinė bažnyčia – seniausias miesto paminklas, Singel kanalo gėlių turgus, primenantis dailininko impresionisto paletę.

Išbandysime ir vieną iš žaviausių miesto pramogų – pasiplaukiojimą kanalais! Švelniai bangelėm siubuojant laivą, pasigrožėsime nuostabia Amsterdamo panorama – spalvingais ir šiek tiek pakrypusiais nameliais bei prie tiltų, turėklų ir kur tik įmanoma, paliktais dviračiais, jau tapusiais žavingu miesto akcentu. Amsterdamas dažnai yra vadinamas Šiaurės Venecija, nes miestą dalina šimtai kilometrų kanalų ir net 1500 tiltų. Visa ši miesto kanalų sistema yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Keliaujame į Nyderlandų Valstybinį muziejų – Rijksmuseum. Šis muziejus yra laikomas vienu reikšmingiausių Amsterdame, kuriame saugomi žymiausių menininkų darbai. Čia yra net 260 salių, kuriose eksponuojami įvairūs tapybos darbai, fotografijos, skulptūros, porceliano dirbiniai ir daugelis kitų darbų. Sako, kad čia saugoma aukščiausios klasės kūryba – nuo Rembrandt iki Van Gogh. Rimtai besidomintys tapyba, galės išvysti ir išskirtinę baroko dailininko Johannes Vermeer parodą. Šalia muziejaus yra nuostabaus grožio parkas su fontanais ir didžiulis ženklas, prie kurio, visi apsilankę Amsterdame, privalo pasidaryti nuotrauką.

Vakarėjant Amsterdamą galime išvysti visai kitomis spalvomis. Keliaujame į vieną iš labiausiai turistus traukiančią ir vis dar intriguojančią vietą – Raudonųjų žibintų kvartalą. Dienos metu šiame rajone galima lankytis jaukiose kavinukėse, grožėtis nepaprastais kanalų vaizdais, o naktį viskas nušvinta raudona spalva ir tampa nerūpestingų linksmybių vieta!

Po ilgos įspūdžių kupinos dienos, keliaujame į viešbutį pailsėti.

4 DIENA (22d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame į Keukenhofą – pavasarinį 32 ha ploto Europos sodą, kuriame žydi apie 7 milijonai pavasarinių gėlių. Pasinersime į ryškiaspalvių gėlių ir saldžių kvapų jūrą! Keukenhofo parko žvaigždės – nuostabiosios tulpės, be jų, parke taip pat žydi jacintai, Velykų varpeliai ir daugybė kitų pavasarinių gėlių. Parką XIXa. aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. Apie 100 Olandijos įmonių kasmet prisideda prie Keukenhofo apsodinimo pagal naujus projektus.

Pasivaikščiosime neaprėpiamais gėlių labirintais, praeisime 2002 metais Olandijos sosto paveldėtojo Wilhelmo Alexanderio ir princesės Maximos sutuoktuvių proga įrengtu taku, pasigrožėsime įvairiausių spalvų gėlių kilimais bei pasidarysime pačių gražiausių nuotraukų!

Toliau keliaujame stebėti garsiausio, unikaliausio ir įspūdingiausio 76–tojo Olandijoje gelių parado! Tai vienintelis gėlių paradas, kuriame galime išvysti pavasarines gėles, tokias kaip tulpės ir hiacintai. Paradas prasideda kurortiniame mieste Nordvijk ir tęsiasi iki istorinio Harlemo, vingiuodamas per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Iškilminga eisena tęsiasi daugiau nei keturiasdešimt kilometrų, jos pagrindinis akcentas – dvidešimt didžiulių originalių iš gyvų gėlių sukurtų figūrų. Jų kūrėjai savo fantazija ir kruopščiu darbu gėlių žiedus paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Eiseną lydi muzikantai ir šokėjai.

Pasiekiame nakvynės vietą Vokietijoje, Brėmene. Nakvynė ir poilsis viešbutyje.

5 DIENA (23 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Po pusryčių leidžiamės į ekskursiją po vieną iš seniausių Vokietijos miestų – Brėmeną. Oficiali Brėmeno įkūrimo data yra 787 m., kai mažame žvejų kaimelyje Karolio Didžiojo įsakymu buvo pastatyta vyskupų rezidencija, kuri tapo misionieriškos veiklos, apėmusios visą Šiaurės Europą, pagrindu. Kadaise Brėmenas buvo Hansos pirklių sąjungos miestas. Brėmenas palyginti mažas, bet labai jaukus, svetingas miestas. Pamatysime miesto simbolį – Brėmeno muzikantų paminklą. Vietiniai pasakoja, kad norint išgirsti dainuojančius Brėmeno muzikantus, tereikia įmesti monetą į šalia esantį vandens nuotėkų vamzdį. Apsilankysime Brėmeno širdimi vadinamą Turgaus aikštę, apsuptą istorinių pastatų: Prekybos rūmai, Rotušė, Šv. Petro katedra, šiuolaikinis Brėmeno parlamento pastatas. Užsuksime ir į seniausią Brėmeno kvartalą, kurį sudaro siaurų gatvelių labirintas su gražiais XV ir XVI a. neaukštais pastatais. Siauros akmenimis grįstos gatvelės, glaudžiai suspausti namai, kurių pirmuose aukštuose yra daugybė amatų bei suvenyrų parduotuvėlių. Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po parduotuves, įsigyti suvenyrų, papietauti.

Atvykstame į Celę – viduramžių dvasią išsaugojusį šiaurės Vokietijos miestelį. Apie 350 metų Celė buvo Braunšveigo–Liūneburgo hercogų rezidencija, XIX a. Hanoverio hercogų rezidencija. Celės įžymybė – senamiestis, kurį puošia daugybė puikiai restauruotų XVI–XIX a. fachverkinių ryškiaspalvių namų. Tarp visų šių vokiškųjų viešosios infrastruktūros statinių išsiskiria Naujoji Celės rotušė, kurią gaubia paslapties šydas. Naujoji Celės rotušė – tai gotikinės architektūros paminklas. Pamatysime ir vienus gražiausių Vokietijoje renesansinius hercogų rūmus, kuriuose dar ir šiandien veikia seniausias Vokietijoje „Pilies teatras“.

Atvykstame į nakvynės vietą.

6 DIENA (24 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame namų link. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustosime vienoje iš pakelėje veikiančių greito maisto užkandinių.

Po neišdildomų įspūdžių kelionės apie 24 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda. Kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims.

Reikalingi dokumentai. LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-19 03:00
Grįžimas: 2023-04-24 00:00

Kelionės dienų skaičius

6

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Keukenhofo sodas – suaugusiems apie 20 Eur/asm., vaikams (4–17 m.) apie 9 Eur/asm., vaikams iki 4 metų nemokamai.
 • Nyderlandų Valstybinis muziejus ir Vermeer paroda – suaugusiems apie 30 Eur/asm., vaikams iki 18 metų nemokamai.
 • Amsterdamo kanalo kruizas – apie 12 Eur/asm. Kaina prikaluso nuo grupės dydžio.
 • Sveikatos draudimas – nuo 7 Eur (pageidaujant).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.