Įspūdinga šviesos ir garso kelionė Rundalės pilyje ir kalėdinė mugė!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 17 d. kviečiame susipažinti su atsinaujinusia Bauskės pilimi, pasivaikščioti po kalėdinę mugę bei Rundalės pilyje išvysti nepakartojamą šviesų ir garso spektaklį „Šviestuvų puota pilyje“!

9.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Bauskės miestelį. Lankomės vienoje iš gražiausių Bauskės miestelio vietų – unikaliame senamiestyje. Net ir būdamas visiškai paprastas jis atrodo labai įspūdingai. XVI ir XVII amžiaus pastatai suteikia senamiesčiui savotiško žavesio. Pasivaikščioję po senamiestį, turėsime laisvo laiko pasižvalgyti po centrinėje aikštėje įsikūrusią kalėdinę mugę! Šventinėje mugėje galėsite ne tik įsigyti suvenyrų ir dovanėlių namiškiams, bet ir skaniai papietauti.

14.30 – 16.00 val. Toliau keliaujame link atstatytos Livonijos laikų pilies. Bauskės pilies ansamblį sudaro dvi dalys. Senoji dalis – Livonijos ordino pilis, statyta 15 amžiaus viduryje, tačiau iš jos iki mūsų dienų išliko tik griuvėsiai. Jaunesnė pilies ansamblio dalis yra Kuršo hercogų Ketlerių rezidencija, statyta 16 amžiaus pabaigoje. Apžiūrėsime pilies interjerą bei istorines ekspozicijas. Susipažinsime su viduramžių tvirtovės apsaugos sistemomis ir apžiūrėsime įspūdingą pilies pabūklų kolekciją Livonijos ordino pilies griuvėsių dalyje. Užlipsime į senosios pilies Didįjį bokštą, nuo kurio atsivers nuostabus Žiemgalos kraštovaizdis bei Mūšos ir Nemunėlio upių santaka.

Tęsiant praėjusių metų pabaigoje pradėtą tradiciją, Rundalės pilis Kalėdų laukimo laikotarpiu, kviečia išvysti šviesų ir garso spektaklį „Šviestuvų puota pilyje“. Tai fantastinis pasakojimas apie sietynus paslaptingame rutulyje už laiko ir erdvės ribų, kartu pagerbiant istorinį Rundalės pilies interjerą. Jau antrus metus Rundalės rūmuose kurdamas šviesų šou ir dirbdamas su prabangiais sietynais, šviesų menininkas Oskars Pauliņš specialios technologijos pagalba ne tik privers šviesas suspindėti visu savo ryškumu, bet ir suteiks joms gyvybės. Spektaklio metu išvysime neįtikėtinų dalykų – istoriją pasakojančius šokančius šviestuvus, skambant užburiančiai muzikai.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-17 09:30
Grįžimas: 2023-12-17 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Bauskės pilyje – suaugusiems apie 9 Eur/asm., mokiniams ir studentams apie 4,50 Eur/asm. Gido kaina grupei apie 35 Eur.
 • Šviesų ir garso spektaklis Rundalės pilyje – apie 12 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.