Įspūdinga šviesos ir garso kelionė pasakiško grožio Rundalės pilyje!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Įspūdinga šviesos ir garso kelionė pasakiško grožio Rundalės pilyje!

2023 m. sausio 7 d. kviečiame pasigrožėti istoriškai tikslių kostiumų rekonstrukcijų kolekcija bei Rundalės pilyje ir restauruotoje kultūros erdvėje „Mežuotnės bažnyčia“ išvysti nepakartojamą šviesų ir garso spektaklį „Tebūna pavasaris šalia šią žiemą!“

VIENAS BILIETAS – DU RENGINIAI! MĖGAUKITĖS ŠVIESOS PASIRODYMAIS ATNAUJINTOJE KULTŪROS ERDVĖJE „MEŽUOTNĖS BAŽNYČIA” IR RUNDALĖS RŪMUOSE!

11.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Istorinių rekonstrukcijų studija „Rococo“ – tai aistringų istorijos rekonstruktorių ir entuziastų draugija, įsimylėjusi rafinuoto žavesio rokoko stilių ir kitus mados laikotarpius. Sudalyvausime jų rengiamame interaktyviame, pramoginiame gyvosios istorijos teatralizuotame pasirodyme ir pasigilinsime į mados istoriją bei apžiūrėsime istoriškai tikslių kostiumų rekonstrukcijų kolekciją eksponuojama „Mazā muiža“ (Mažojo dvaro) parodų salėje. Čia eksponuojama mados raida nuo XVIII a. antrosios pusės iki XIX a. pabaigos. Turėsime galimybę pažvelgti į „stebuklingą spintą“ ir išsirinkę drabužį, pasimatuoti ir net gi įsiamžinti!

Sustojame prie vienos iš gražiausių Bauskės miestelio vietų – unikalaus senamiesčio. Net ir būdamas visiškai paprastas jis atrodo labai įspūdingai. XVI ir XVII amžiaus pastatai suteikia senamiesčiui savotiško žavesio. Senamiestyje rasite labai daug kavinukių, kuriose galima paskanauti tradicinių latviškų patiekalų. Laisvu laiku siūlome užsukti į vieną iš kavinukių pasistiprinti.

Rundalės pilis ir restauruota kultūros erdvė „Mežuotnės bažnyčia“, režisierius Karlis Anitenas ir šviesų dailininkas Oskaras Paulinis kviečia į originalią žiemos kelionę Latvijos pasienyje „Tebūna pavasaris šalia šią žiemą“, per vieną vakarą apimančią du tarpusavyje susijusius įvykius: tai šviesų ir garso spektaklis kultūros erdvėje „Mežuotnės bažnyčia“ ir sietynų, šešėlių bei meditacinės muzikos žaismas prabangiose Rundalės pilies menėse.

„Tebūna pavasaris šalia šią žiemą“ – tai dviejų veiksmų šviesų ir garso šou. Šiame spektaklyje nėra nei aktorių, nei teksto, o pagrindinis veikėjas yra pats lankytojas. Patekęs į šviesų ir garsų sąveikos centrą lankytojas išgyvena pavasario atėjimą ne tik gamtoje, bet ir savo sąmonėje. Rugsėjį duris atvėrusios ir savo pavasario laukiančios kultūros erdvės „Mežuotnės bažnyčia“ veiksmas – tai šviesų, garsų ir akustinių atgarsių vaidinimas apie paralelę tarp latvių poetės Anos Brodelės eilėraščio „Eglės žiedas“ ir žmogaus širdies balso.

Rundalės pilies spektaklio veiksmas sukurtas kaip pasivaikščiojimas po pilies menes, stebint prabangius sietynus, kuriuos tik nedaugelis yra matęs įžiebtus. Sietynų šviesa, spektakliui sukurtas šešėlių žaismas ant pavasarinių salės dekoracijų, meditacinė muzika, kurioje klasikinės Kalėdų melodijos persipina su meditaciniais kūriniais bei pavasario garsais, suteiks įspūdį, jog pavasaris yra visai šalia.

Rundalės rūmai – Latvijos Versalis, suprojektuotas žymaus italų architekto B.Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško parko ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė. Čia yra puikus rožynas, niekuo nenusileidžiantis kitiems Europos rožynams. Visas rožynas užima apie 2,3ha.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-07 11:00
Grįžimas: 2023-01-07 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Istorinių kostiumų ekspozicijos lankymas su gidu – suaugusiesiems apie 7 Eur/asm., moksleiviams apie 3 Eur/asm., senjorams apie 6 Eur/asm.
 • Kostiumų matavimasis – suaugusiesiems apie 5 Eur/asm., vaikams apie 3 Eur/asm.
 • Spektaklis Rundalės rūmuose ir Mežuotnės bažnyčioje – apie 20 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.