Gėlių paradas Olandijoje aplankant gražiausius Europos sodus!

KAINA
440 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. balandžio 21-27 d. (7 d./6 n.) kviečiame į įspūdingą, tik kartą metuose vykstantį gyvų gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus. Kelionės metu Keukenhofo sodas pakerės jus savo gėlių kilimais. O Amsterdamą atrasime plaukiodami jo kanalais ir gėrėdamiesi miesto panorama! Registracija tel. +370 637 53 161

1 diena (2020-04-21) Panevėžys – Svebodzinas (931 km) – Rzepinas (62 km) (Nuvažiuojame ~1000 km)

Išvykimas iš Panevėžio ~3.00 ryto. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas Svebodzine, kur ant 16,5 metrų krantinės akmenų ir skaldos pastatyta didžiausia pasaulyje – 33 metrų aukščio Kristaus statula. Ši įspūdinga skulptūra savo dydžiu lenkia Kristaus Atpirkėjo skulptūrą esančią Rio de Žaneire. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena (2020-04-22) Rzepinas – Berlynas (126 km) – Hildesheimas (280 km) (Nuvažiuojame ~450 km)

Pusryčiai. Išvykstama aplankyti *„Pasaulio sodų“ parko Berlyne, atidaryto 1987 m. ir 2017 m. pilnai renovuoto. Tai puikus laisvalaikio parkas Vokietijoje. 47 ha plote demonstruojamas dešimties pasaulio sodų tradicijų menas: didžiausias Europoje esantis kinų sodas, į kurį viskas – akmenys, medis, skulptūros, buvo atgabentos iš Kinijos. Japoniškas „Tekančio vandens sodas“, sukurtas naudojant tradicinius šios šalies sodų elementus. Balio „Trijų harmonijų“ sodas kviečia į tropinių augalų pasaulį. Itališkas „Renesanso“ sodas – tai tarsi kelionė į praėjusius šimtmečius. Čia jūsų lauks atsinaujinusi tropinių augalų halė, naujas, anglų stiliumi įkurtas, sodas ir taip pat kitų šalių sodai. Pažintis su Berlynu. Apžvalginė ekskursija po Vokietijos sostinės centrą autobusu: Televizijos bokštas, Katedra, kurios rūsiuose ilsisi buvusios valdančiosios dinastijos nariai, pagrindinė rytų Berlyno alėja – Unter den Linden, miesto simbolis – Brandenburgo vartai, suvienytos Vokietijos parlamentas – Reichstagas, dangoraižių rajonas – įspūdingoji Potsdamo aikštė. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena (2020-04-23) Hildesheimas – Hanoveris – Almerė (400 km) (Nuvažiuojame ~450 km)

Pusryčiai. Atvykimas į Žemutinės Saksonijos sostinę Hanoverį. Apsilankymas Hanoverio *Herenhauseno soduose. Savo neįkainojamu lobiu miestas turi būti dėkingas Hanoverio hercogienei Sofijai von der Pfalz, hercogo Ernesto Augusto žmonai. Jos iniciatyva buvo sukurta vasaros rezidencija bei keturi visame pasaulyje garsūs baroko stiliaus sodai. Komplekso širdis – Didysis sodas, įkurtas 1666m., yra tarsi rūmų paradinė salė po atviru dangumi. Čia ištisus metus galima grožėtis įvairiaspalvėmis gėlėmis, puikiai derančiomis auksinėmis skulptūromis, stiklo mozaikomis papuošta mistine Niko grota, Didžiąja kaskada, išdėliota iš kriauklių, Didžiuoju fontanu, kurio srovė ištrykšta net į 70 metrų aukštį, oranžerijomis. Išvykimas iš Hanoverio. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą Almerę, netoli Amsterdamo.

4 diena (2020-04-24) Almerė – Amsterdamas (33 km)

Pusryčiai. Išvykimas į Olandiją. Atvykimas į Amsterdamą – Olandijos sostinę. Apžvalginė ekskursija po miestą *plaukiant vandens kanalais senaisiais jūreivių keliais ir pėsčiomis: Dam (užtvankos) aikštė su žymiuoju laisvės paminklu, čia vyko daugybė istorinių dramų, Karalių rūmai, kurių fasadą puošia skulptūros pabrėžiančios miesto jūrinę didybę, Naujoji bažnyčia – vieta, kur karūnuojami Olandijos monarchai, „Raudonųjų Žibintų“ kvartalas, Senoji gotikinė bažnyčia – seniausias miesto paminklas, Singel kanalo gėlių turgus, primenantis dailininko impresionisto paletę. Esant galimybei, muziejų lankymas pasirinktinai: *Rijks (jame eksponuojami XV-XVII a. olandų tapytojų kūriniai), *Van Gogo (jame eksponuojama apie 200 jo drobių ir 500 piešinių), *Modernaus meno. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena (2020-04-25) Amsterdamas – Keukenhofas – Nordvijkas –Harlemas (80 km) – Bremenas (380 km) (Nuvažiuojame ~500 km)

Pusryčiai. Kelionė į *Keukenhofą – pavasarinį 32 ha ploto Europos sodą, kuriame žydi apie 7 milijonai pavasario gėlių. Lankytojai šį sodą sieja su tulpėmis. Be tulpių čia taip pat žydi jacintai, Velykų varpeliai ir daugybė kitų pavasarinių gėlių. Parką XIXa. aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Keukenhofą pagal naujus projektus. Pasivaikščiosite po parką, pereisite 2002 metais Olandijos sosto paveldėtojo Wilhelmo Alexanderio ir princesės Maximos sutuoktuvių proga įrengtu taku, pasigrožėsite įvairių spalvų gėlių kilimu. Išvykimas iš Keukenhofo. Vykstate stebėti Gėlių Paradą, kuris vingiuos nuo Nordvijko iki Harlemo per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Iškilminga eisena tęsiasi apie keturiasdešimt kilometrų, jos pagrindinis akcentas – dvidešimt didžiulių originalių iš gyvų gėlių sukurtų figūrų. Jų kūrėjai savo fantazija ir kruopščiu darbu gėlių žiedus paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Eiseną lydi muzikantai ir šokėjai. Po parado išvykimas į iš Olandijos link Vokietijos. Kelionė pro svogūninių gėlių auginimo laukus besigrožint milžiniška spalvų gama, sudaryta iš tulpių, jacintų, narcizų. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. (2020-04-26) Brėmenas – Walsrode – Svebozinas (Nuvažiuojame ~500 km)

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į laisvąjį Hanzos miestą Brėmeną. Ekskursija po miestą: prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, *Švino rūsyje klausotės legendų apie palaidotus žmones. Lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių miegančių brolių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas. Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Laisvas laikas. Po pietų vykstate į *Walsrode, didžiausią pasaulyje paukščių parką. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

7 diena (2019-04-27). Kelionė namo (Nuvažiuojame ~1000 km)

Pusryčiai. Apie 8 val išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš pakelėje veikiančių greito maisto užkandinių. Vėlai vakare, naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3900 km.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastabos:
• Išvykimas iš Panevėžio,
• Priemoka už vienvietį kambarį – apie 150 €.
• Kelionei BŪTINAS galiojantis asmens dokumentas – asmens tapatybės kortelė arba pasas;
• Dėl bet kokių nesklandumų, iškilusių kelionės metu, nedelsiant kreipkitės į kelionės vadovą;
• Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką.
• Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• Kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• Prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-04-21 03:00
Grįžimas: 2020-04-27 23:00

Kelionės dienų skaičius

7

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinės klasės autobusu.
 • Kelionės vadovo paslaugos lietuvių kalba.
 • Ekskursinė programa.
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kainą neįskaičiuota:
 • (*) pažymėti objektai (~apie 65 EUR)
 • *Berlyno “Pasaulio sodai“ – ~8 EUR
 • *Plaukimas laivu Amsterdamo kanalais – ~15 EUR
 • *Keukenhofo sodas – ~17 EUR, šis objektą būtina užsisakyti prieš išvykstant.
 • *Herenhausen sodas– ~8 EUR.
 • * (Walsrode) paukščių parkas ~ 17 Eur.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos.
 • Arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.