Druskininkai – skulptūros iš druskos ir pramoginė sūrių degustacija!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 5 d. kviečiame sudalyvauti kūrybinėje edukacijoje, kurios metu galėsite savo kūrybiškumą išreikšti išdrožiant skulptūrą iš druskos, padegustuoti gardžiųjų sūrių bei pasimėgauti gaiviu pušimis kvepiančiu oru didžiausiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose!

7.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Ekskursija po sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru” – ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Leisimės į ekskursiją – kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosime po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio „Grožio“ šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis.

Tęsime savo kelionę į mažai kam žinomą edukaciją. Daugelis yra lankęsi Druskininkuose, tačiau ar daugelis gali pasigirti, kad iš druskos kūrė skulptūras? Teisingai – linksmos atrakcijos–edukacijos metu su skulptoriumi kūrybinėse dirbtuvėse lipdysime ir drošime skulptūras iš druskos. Kodėl druska? O gi todėl, kad Druskininkų kurorto pavadinimas sūrus, todėl, kad tik ten yra Druskonio ežerėlis, todėl, kad pirmasis jų liaudies gydytojas buvo Sūrutis, o žmonės, kurie vertėsi „sūria veikla“ buvo vadinami tiesiog druskininkais! Nusilipdę skulptūras kartu su skulptoriumi jas aptarsime gerdami arbatą ir parsivešime į namus išskirtinį suvenyrą.

Toliau mūsų lauks nuotaikinga, skani, soti viešnagė vietiniame pieno ūkyje, kuris sužavės kiekvieną! Iš pačios Gaspadinės lūpų išgirsime kaip šiame ūkyje gaminami saldaus pieno, pelėsiniai, fermentiniai ir brandinti sūriai. Pažinsime sūrio kelią „nuo pievos iki stalo“. Savo akimis išvysime kaip gaminamas mocarelos sūris, o patys smalsiausi galės ir patys pasibandyti gaminimo procesą. Šeimininkė pavedžios po sūrių ūkį ir pelėsinių sūrių brandinimo rūsį. Po ekskursijos būsime pakviesti prie stalo pasivaišinti ne tik įvairiais sūriais, bet ir vynu su tradiciniais užkandžiais. Tačiau pirma, vietą prie stalo reikės užsitarnauti, atliekant linksmas, ūkiškas užduotis!

Ūkyje įrengtoje „Sūrinėje“ galėsime įsigyti labiausiai patikusį, natūralų ir ekologišką sūrį.

Kupini neišdildomų įspūdžių apie 22.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-05 07:30
Grįžimas: 2023-11-05 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Edukacija Druskos studijoje – suaugusiems apie 15 Eur/asm., vaikams apie 10 Eur/asm.
 • Pramoginė sūrių degustacija – apie 20 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.